• Reklama

ZTE Nubia Z5s Mini - kilka pytań

Re: ZTE Nubia Z5s Mini - kilka pytań

Postprzez caros » piątek, 24 stycznia 2014, 15:28

W poprzednich moich telefonach byla tylko taka "dziura" a tu sa takie w wypukle pkt i jak sie trzyma tel w lapie to sie wydaje jakby do niego jakies okruchy byly przyklejone.
caros

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez MRC » wtorek, 28 stycznia 2014, 00:08

Cześć wszystkim!

forum przeglądam już dłuższy czas, zarejestrowałem się dopiero dzisiaj, szukam telefonu i po paro miesięcznym użytkowaniu zte v967s ponownie chcę kupić ""chińczyka" zastanawiałem się nad jiayu g5 xiomi mi2a a dzisiaj natknąłem się na zte nubia mini, telefon wizualnie podoba mi się chyba najlepiej z wymienionych i ma idealne wymiary jak dla mnie a przede wszystkim jest cienki do tego posiada imponujące parametry tak więc mój wybór pewnie ponownie padnie na zte i tutaj mam pytanie do narazie zapewne wąskiego grona posiadaczy oraz osób które zamówiły słuchawkę mianowicie czy możecie polecić konkretnego sprzedawcę ?

na ali najtansze z największą ilością zamówien znalazłem dwie aukcję:

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-ZTE-Nubia-Z5s-Mini-Quad-Core-Smartphone-Snapdragon-600-1-7GHz-2GB-RAM-16GB/1521389726.html

http://www.aliexpress.com/item/In-stock-ZTE-Nubia-Z5S-Mini-Quad-Core-phones-4-7-inch-1280x720-Snapdragon-600-1/1521369255.html

proszę Was o poradę czy produkty te są oryginalne, cena wydaje się podrjżanie atrakcyjna... i jeśli nie są to podróbki to czy moża śmiało bez strachu zamawiać u tych sprzewdawców?

za podpowiedzi z góry dziękuję

Ps. czy ktoś z posiadaczy sprawdzał wydajność np antutu ??
MRC

Postprzez Vibbom » wtorek, 28 stycznia 2014, 21:14

Ja zamawialem od ET i nie bylo zadnego problemu. Super gratisy i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam!

Sent from my NX403A using Tapatalk
Vibbom

Postprzez MRC » wtorek, 28 stycznia 2014, 21:35

nie ma obaw że to podróbka ? (zastanawia mnie ta niska cena w porównaniu do innych sprzedawców) nubia nie ma gorilla glass ? pisząc ET masz na myśli eternal team czy ET star ??
MRC

Postprzez Vibbom » wtorek, 28 stycznia 2014, 21:59

Eternal team. Nie może być podróbka bo już wgralem miui a na podrobce chyba nie byłoby takiej możliwości. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
Jest tylko 1 mały problem. Brak języka polskiego. Mnie to nie przeszkadza ale dla wielu to przesadzi o decyzji kupna. Dodatkowo recovery jest po chińsku także musiałem na czują flaszowac przy użyciu screenshotow z angielskiej wersji.
Ogólnie telefon piękny. Żona już chciała mi go zapierniczyc ;)

Sent from my Nubia Z5S Mini
Vibbom

Postprzez MRC » wtorek, 28 stycznia 2014, 22:48

hm... to dlaczego na aukcji podany jest również język polski ?? ewentualnie masz może jakiś tutorial jak sobie poradzić z recovery?
MRC

Postprzez Vibbom » wtorek, 28 stycznia 2014, 23:26

Tutorial? Szukasz na googe grafika screenshot z cwm recovery i wybierasz odpowiednie opcje w krzaczkowym na telefonie ;p

Vibbom

Postprzez Vibbom » wtorek, 28 stycznia 2014, 23:27

A tak na serio to zrobię tutka jak będę miał chwilę czasu bo na razie robię po 6 nocek i jeden dzień wolny. W lutym mam urlop to porobię ciekawe filmy na yt.

Vibbom

Postprzez MRC » wtorek, 28 stycznia 2014, 23:42

no to czekam w takim razie :) zanim tel przyjdzie to może zdąże się wyedukować co i jak :)
MRC

Postprzez Vibbom » wtorek, 28 stycznia 2014, 23:47

Zanim przyjdzie to może będzie angielskie recovery bo już parę osób na xda też wyrazilo chęć ;)

Vibbom

Postprzez bartol » poniedziałek, 3 lutego 2014, 15:35

MRC napisał(a):hm... to dlaczego na aukcji podany jest również język polski ?? ewentualnie masz może jakiś tutorial jak sobie poradzić z recovery?

Podejrzewam, że kolega ma brak języka po wgraniu w MIUI. Natywny android zainstalowany w telefonie posiada język PL (przynajmniej ja tak to rozumiem) :)
bartol

Postprzez Vibbom » wtorek, 4 lutego 2014, 00:29

Na stockowym romie też nie było polskiego, więc proszę nie podważać moich wypowiedzi. Może wyszła aktualizacja, ja jednak nawet nie laczylem z Wi-Fi tylko od razu zglebialem temat recovery żeby się przesiąść na miui.

Vibbom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE