• Reklama

ZTE Axon Elite

Re: ZTE Axon Elite

Postprzez Kiluk » poniedziałek, 30 maja 2016, 16:49

Pytanko do użytkowników tej słuchawki

Możecie napisać czy warto inwestować w ten tel. czy szukać czegoś innego ?
patrząc na specyfikacje to jest OK ale firma ZTE nie przekonuje mnie do siebie. (nie znam jej ogóle)
Kiluk

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez masterwilo » poniedziałek, 30 maja 2016, 18:03

Mam ten telefon od 2 tyg. To krótki okres użytkowania ale już trochę poznałem ten tel. Oczywiście jest to moja ocena, subiektywna.

Jest to niezłe urządzenie za tą cenę (wydałem 770zł).
- Ładna, solidna obudowa, nic nie trzeszczy.
- Głośnik jest małym minusem - po prostu działa cicho.
- Wifi bez problemów.
- GPS - (goole maps, yanosik) - działają bez zarzutu - kilka sek i łapie sygnał.
Przy moim użytkowaniu (rozmowy, sms, bez włączonego wifi, na jednej karcie sim, z transmisją danych w sieci) bateria spokojnie trzyma 2 dni.
- Menu nie jest w całości polskie, w jednym miejscu jest błąd w tłumaczeniu. Dla kogoś kto nawet w minimalnym stopniu zna angielski to nie będzie stanowiło żadnego problemu.
- Na antutu benchmark v 6.1.4 telefon wykreca 76 446 pkt.
- aparat 13 mpix - dla mnie wystarczający - nie jestem fanem zdjęć z telefonu i przy zakupie nie zależało mi na tym parametrze.

Podsumowując - bardzo dobry telefon w tym przedziale cenowym. Dodam jeszcze, że mój wcześniejszy telefon to LG L9. Nie miałem żadnego problemu z przerzuceniem się na 5,5" cegłę.
masterwilo

Postprzez antigalacticos » środa, 1 czerwca 2016, 14:58

panowie, tak z ciekawości...używałem ten tel2 tygodnie i nie znalazłem budzika/alarmu? kliknięcie w godzinę/datę nic nie dawało, widżetu też nie było...może ja jestem już ślepy? :-/
antigalacticos

Postprzez ser Artur » czwartek, 2 czerwca 2016, 09:13

Hej Antigalacticos u mnie klikanie w zegar otwiera ekran z alarmem, sekundnikiem,taimerem - może masz włączony tryb cichy? lub coś w tym rodzaju? Może sprobuj jeszcze raz dodać zegar z widzetow
ser Artur

Postprzez antigalacticos » czwartek, 2 czerwca 2016, 10:26

ser Artur napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

znalazłem wszystko wczoraj, po ponownym szukaniu :) wcześniej ten widżet zegara mi po prostu gdzieś umknął wśród innych...z niego jest normalny dostęp do alarmu, czasu światowego, stopera i minutnika. dodatkowo jest normalna ikona zegara wśród innych systemowych, którą można to samo odpalić.
więc wszystko gra, musze wyedytować wcześniejszy post, żeby nie wyjść na kompletną lamę :mrgreen:
antigalacticos

Postprzez ser Artur » wtorek, 14 czerwca 2016, 09:39

Co z nowym androidem? Słyszał kto co?
ser Artur

Postprzez masterwilo » czwartek, 16 czerwca 2016, 15:55

Hej. Mam pytanko bo szukam i nie mogę ogarnąć. Jak mozna wkleic kontakt na ekran główny bez instalacji dodatkowego widgeta?
masterwilo

Postprzez kalin » niedziela, 17 lipca 2016, 02:06

Witam. Mam w swoim telefonie pewien denerwujący problem. Mianowicie czasem nie chce się odblokować i muszę robić reboot. Nie wiem co to powoduje, czasem też sam się blokuje a potem znowu restart.
kalin

Postprzez ser Artur » środa, 12 października 2016, 09:52

Witam. Jeśli tu jeszcze ktoś bywa to może mi pomoże. Kiedy podłączam pendrajwa prze OTG pojawiają się komunikaty o podłąxczeniu, ale nie da się systemowa pena odłączyć pojawia siękomunikat że nakładka przestała działać i komunikaty o pendrajwie wiszą cały czas na belce. nie da się nic z tym zrobić. Tylko reset. Może ktoś ma jakiś pomysł?
ser Artur

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE