• Reklama

ZTE Axon Elite

Re: ZTE Axon Elite

Postprzez mst1965 » wtorek, 3 maja 2016, 23:45

abendroth napisał(a):Niestety nie ma takiej aplikacji w Axonie. Poza tym serio? Kto dzisiaj w erze streamingu i setek internetowych stacji w lepszej jakości niż analogowe szumy i trzaski męczyłby się z klasycznym UKF.

Nie każdy jest w miejscu gdzie jest dobry zasięg sieci.
Są takie miejsca, w naszym kraju, że jest brak zasięgu sieci a radio można złapać (sprawdzone na telefonie).

widmo82 napisał(a):Axon i radio?
http://www.ztedevice.com/product/0688cb ... 0e091.html
- gdzie?

Na przykład tu: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/axone ... Elite.html podobnie było na innych stronach.

Teraz widzę, że to mój błąd, że nie sprawdziłem na stronie producenta :(
Człowiek uczy się przez całe życie.

W każdym razie dziękuję wszystkim za informację.
mst1965

Reklama

Postprzez abendroth » środa, 4 maja 2016, 00:20

Sprawdzone również na telefonie, że Open FM i inne działają dobrze nawet na EDGE. Przy dzisiejszym pokryciu naszego kraju praktycznie nie występują miejsca bez zasięgu, a jeśli takie są to z radiem też będą problemy i nie, nie satysfakcjonuje mnie trzeszczenie i szum. Twoje argumenty miałyby sens 10 lat temu, ale nie dziś przy tak niskich cenach pakietów internetowych, poza tym 24/7 masz słuchawki przy sobie żeby podłączyć antenę? Z dalszych wad FM to odcięcie skrajów pasma audio (od 50 Hz do 15 kHz) i niezbyt duży wybór co do ilości stacji.
Możesz tesz poszukać starter T-Mobile (o ile są nano) włączyć rwk i mieć radio internetowe bez zużywania transferu :)
abendroth

Postprzez filozof71 » czwartek, 5 maja 2016, 01:28

widmo82 napisał(a):Jutro będzie tydzień jak nasze Axony leżą w Londynie, czy ktoś już pisał do GearBest z prośbą o jakieś informacje? To lekkie przegięcie, zeby telefon wysyłany z Węgier, leciał do PL tak długo.

Witam, Mogę prosić o jakieś info. Gdzie zamawialiście itd. w tym wątku ta wypowiedź pojawia się znikąd :-)
pozdr Filozof71

igor_x napisał(a):Filmy

https://drive.google.com/folderview?id=0B4fVDVoeBEU_TzdfOW9LdW1QTFU&usp=sharing

Mam jeszcze filmiki robione przy lepszej widoczności i za dnia.

Te filmiki o mierzchu są tragicne. Dziękuję za wrzutkę.

podr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez okikus » poniedziałek, 9 maja 2016, 20:08

Miał ktoś taki problem, że po pierwszym ładowaniu i próbie uruchomienia, telefon nie chciał się włączyć?
okikus
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez rrobsonm » wtorek, 10 maja 2016, 23:00

Rozumiem, że rozładowałeś telefon do samoistnego wyłączenia?
Ja nie mialem tego typu problemów, raz rozładowałem do końca. Oczywiście chwile musiał się podładować przed włączeniem w takiej sytuacji, każdy telefon tak sie zachowuje.
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez igor_x » środa, 11 maja 2016, 00:37

Mój przyszedł kompletnie rozładowany.
Wystarczyło podpiąć na 10 minut pod prąd, odłączyć ładowarkę, włączyć telefon, ponownie włączyć ładowanie.
Czasami te 10 minut trzeba przedłużyć do 30 minut.
Sprzedam:
OUKITEL A29 Smartwatch
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7
Ostrzeżenia: 1

Postprzez okikus » środa, 11 maja 2016, 01:50

Wszytko już ok, po prostu gościu któremu sprzedałem nówkę zafoliowaną narobił paniki.
okikus
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez widmo82 » środa, 11 maja 2016, 11:44

filozof71 napisał(a):Witam, Mogę prosić o jakieś info. Gdzie zamawialiście itd. w tym wątku ta wypowiedź pojawia się znikąd :-)

Najwięcej Axonów przyleciało z Gearbest w promocji za $207 z wysyłką z Węgier przez Londyn. To już były chyba ostatnie sztuki, telefon teraz łatwiej kupić z rynku wtórnego niż z Azji.
Ja swojego już oddałem w inne ręce, ale jesli komuś nie przeszkadzają takie gabaryty (spory jak na 5.5") to telefon jest bardzo dobrym wyborem pod każdym względem.
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez ser Artur » sobota, 14 maja 2016, 10:00

Witam
Mam pytanie do użytkowników telefonu. Gdzie aktywuje się włączanie podwójnym tapnięciem? I jeszcze jedno jak sprawić aby przy pisaniu ekran reagował wibracją? A tak ogólnie to straszn
ser Artur

Postprzez abendroth » sobota, 14 maja 2016, 13:01

Niestety ale Axon nie posiada podwójnego tapnięcia (albo ja nie znalazłem?) . Podobnie innych przydatnych rzeczy jak Multi Window czy zmniejszenie rozmiaru wyświetlanego obrazu, co ciekawe w Nubii Z9 Max te rzeczy są. Co do wibracji, domyślnie obie klawiatury wibrują, w TouchPal możesz to zmieniać w ustawieniach klawiatury.
abendroth

Postprzez masterwilo » piątek, 20 maja 2016, 18:30

Szukam czarnego etui, solidnie wykonanego. Te z allegro dla mnie są okropne. Polecicie coś?
masterwilo

Postprzez hel_sake » piątek, 27 maja 2016, 18:12

Poszukaj sobie obudowy na ali - firmak IMAK Case - ogólnie bardzo fajna. Mam nadzieję że wyjdzie pełnosprawna aktualizacja do Androida 6...
hel_sake

Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE