• Reklama

ZTE Axon 7

Re: ZTE Axon 7

Postprzez moth » sobota, 26 listopada 2016, 23:32

tu chyba kupował
https://trendresources.aliexpress.com/s ... ext=axon+7

też strasznie mnie kuszą axon i nubia, ogólnie ZTE, jak aparat w nich?
rom na axona jest z językiem polskim jak rozumiem? bo widzę euro rtv agd go ma w ofercie
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Reklama

Postprzez tomikitwo » sobota, 26 listopada 2016, 23:39

Kupowałem u HKTR Axona i Nubie z11, ale to było 11.11, więc mega okazyjnie. Jak ktoś nie ogarnia kombinacji z softem to odradzam ZTE. Trochę trzeba się nagimnastykować z softem. Aparaty są świetne, zarówno w Axonie jak i w Nubii.

Edit.

SOT prawie 7h a tu jeszcze 1/4 baterii została.
Obrazek

I Antutu:
Obrazek

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez tomikitwo » poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:21

Póki co mam 5 wad tego telefonu:

1. przyciski dotykowe pod ekranem nie są podświetlane i są ułożone bardzo blisko siebie, na chińskim forum ZTE wyczytałem, że te przyciski dotykowe powstały na sam koniec projektowania, przed uruchomieniem produkcji, żeby wykorzystać 100% powierzchni przedniego panelu telefonu i nie dało się ich inaczej zrobić, na większości renderów i nawet na zdjęciach przedpremierowych egzemplarzy Axona 7 w ogóle nie ma tych przycisków dotykowych tylko są ekranowe, więc z jednej strony wada, że są niepodświetlane i dziwnie ułożone, a z drugiej strony zaleta, że w ogóle są i cały przód telefonu jest zagospodarowany :)

2. ekran pokryty szkłem "2,5D" (co za durna nazwa) przez co nie da się nakleić normalnie szkiełka ochronnego, nie pokrywa ono w 100% ekranu i dodatkowo na krawędziach nie jest dobrze doklejone

3. za duża jasność minimalna! w kompletnej ciemności trzeba się posiłkować jakąś zewnętrzną aplikacją bo ekran daje za mocno po oczach

4. Axon 7 sprowadzony z Chin to telefon tylko dla tych, którym nieobce są pojęcia takie jak: recovery, bootloader, adb, fastboot itp. :P

5. w najnowszym sofcie nie da się nigdzie w ustawieniach wyłączyć szybkiego ładowania, a oryginalna ładowarka jest QC 3.0, ładuję zwykłym BlitzWolfem żeby szanować baterię

No i jeszcze ew. 6 wada dla niektórych - ciężki kloc z tego Axona, w etui z zestawu i ze szkiełkiem waży 200 g, ale mnie to nie przeszkadza :P
tomikitwo
AKTYWNY

Postprzez Caminero » poniedziałek, 28 listopada 2016, 17:12

A jak zdjecia? Też lepszy Axon?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez tomikitwo » poniedziałek, 28 listopada 2016, 17:26

Od czego lepszy? Od Nubii z11? Nie sprawdzałem dokładnie. Robione w dzień są porównywalne jak napisałem wcześniej. Masz sample w porównywarce GSMAreny. Natomiast jeśli chodzi o moje poprzednie telefony do w porównaniu z Le Max 2 to Axon robi dużo lepsze fotki, a w porównaniu z LG G4 i SGS6 są jednak trochę gorsze.
tomikitwo
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE