• Reklama

ZTE- 6.0" SuperAmoled - Axon MAX napędzany Snapdragonem S810

ZTE- 6.0" SuperAmoled - Axon MAX napędzany Snapdragonem S810

Postprzez ra-vau » wtorek, 13 października 2015, 10:54

Wcześniej informowaliśmy o debiucie wersji mini, flagowca niedawno powstałej marki AXON która należy do ZTE zte-5-2-superamoled-axon-mini-z-technologia-force-touch-t21656.html , a już teraz ZTE idzie za ciosem i prezentuje największy model o dźwięcznej nazwie AXON MAX. Mamy więc tutaj z podziałem na 3 różne segmenty, które wynikają z różnic w wielkości wyświetlacza, szkoda, że nikt nie wpadł na to, aby wprowadzić do oferty czegoś w stylu wersji MiniMini z wyświetlaczem 4,5-4,8" cala... no ale cóż, taki trend. Podsumowując same różnice jeśli chodzi o przekątną wyświetlacza, mamy:

AXON Mini - 5,0"
AXON - 5,5"
AXON Max - 6,0".

Obrazek

Najnowszy i zarazem największy model z serii wykorzystywać będzie moc 8-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 810, którego wspomagać będzie 4 GB pamięci RAM. Obraz zostanie wyświetlony na 6" wyświetlaczu w rozdzielczości WQHD o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli.

Niestety, na chwilę obecną nie jest znana reszta specyfikacji, ale myślę że spokojnie można założyć, że będzie się ona pokrywać z jego starszymi braćmi, także znajdziemy tutaj czytnik linii papilarnych, komendy głosowe, czy skaner tęczówki oka, dobre głośniki frontowe, za których jakość dźwięku odpowie chip AKM4961, czy metalowy korpus jak przystało na flagowca.
Cena jak i prawdopodobna data debiutu nie są znane, ale gdy tylko pojawią się nowe informacje, temat zostanie zaktualizowany.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 99

Reklama

en.001phone.cn=

Re: ZTE- 6.0" SuperAmoled - Axon MAX napędzany Snapdragonem

Postprzez sudione » środa, 14 października 2015, 11:13

AMOLED? 6"? To coś zdecydowanie dla mnie!;) Szkoda tylko, że pewnie będzie droższy niż SAMSUNG Galaxy S6 EDGE Plus.:P
sudione
NewsMan

Pochwały: 12

Postprzez analityk » sobota, 17 października 2015, 11:00

Axon Max'a bym przytulił. Mój Xiaomi Redmi Note jest już z deka za mały ;)
analityk

Postprzez bodzio3333 » sobota, 14 listopada 2015, 16:33

Też czuję niedosyt w 5,5" zapowiada się kozak ;-)
bodzio3333

Pochwały: 2

Powrót do ZTE