• Reklama

Zopo ZP980 PLUS - recenzja

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Zopo ZP980 PLUS - recenzja

Postprzez ArTG » środa, 18 września 2013, 20:36

Goldi69 napisał(a):
ArTG napisał(a):Co do ramki nie zgadzam sie , mogl CI sie porysowac tlyko dlatego ,ze w nocy nie mogles trafic do dziurki bo ja jakos problemu nie mam

:shock: śledzisz mnie :shock:

No fakt dokładnie jest tak jak mowisz, bo zawsze wieczorem przy wyrku jak podlaczalem to sie powycieralo, ale nie zmienia to faktu ze przy gniezdzie ladowania lakieru juz nie mam

mam 2 baterie w komplecie i nie włącza się telefon ani na jednej ani na drugiej, a wiem ze druga naladowana bo dzien wczesniej ja cala ladowalem.

Nie wiecie jak wyglada sprawa reklamacji w HongKongu, bo nie moge za cholerke znalesc paragonu czy faktury, ale mam wyciag z karty ze placilem w sklepie. W PL to wystarczy do reklamacji ale nie wiem czy w HK tez to tak dziala. Mam tam znajomego, mógł bym mu wysłać telefon, ale nie wiem czy jest sens.

Może jakiś pomysł czy można go jakoś "obudzić" skoro może to być soft jedynie. Dodam że podłączajac pod komputer tez nic sie nie dzieje.

A ladowales caly czas ladowarka od zopo?Bo dla mnei to wina baterii nie telefonu ani softu.
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=
Poprzednia strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin