• Reklama

zopo zp810 czy zopo c2

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

zopo zp810 czy zopo c2

Postprzez olek1976 » 3 paź 2013, o 11:56

Witam wszystkich;)
czy moglibyście doradzić który z tych telefonów wybrać? Zależy mi aby był stabilny (bez restartów i problemów z gubieniem zasięgu).
olek1976

Telefon:: lg

Reklama

Re: zopo zp810 czy zopo c2

Postprzez maciwi » 3 paź 2013, o 19:16

Sam korzystam z zp810 i prawdę mówiąc byłem bardzo mile zaskoczony telefonem.Do tej pory używałem innych sprzętów typu sgs2 htc sensation xl motorola razr i zopo nie odbiega w żaden sposób jakościowo od nich.Co prawda nie ma GG ale dla mnie to nie problem (folia na lcd). System działa bardzo szybko i sprawnie, są dostępne softy od Galaxy S4 lub Xperii Z (sam go właśnie używam) ale nawet na stockowym sam nie miałem problemów z zawieszaniem restartami etc.Ekran robi naprawdę niesamowite wrażenie, kolory są bardzo dobrze odwzorowane, barwy ładnie nasycone jedynie czerń odbiega od amoledów (nieznacznie). Telefon w/g specyfikacji waży 180gr ale ja nie odczuwam tej wagi, jest świetnie wyważony.Mimo 5" leży pewnie w ręce i nie ma problemów z obsługą jednym palcem.Generalnie telefon śmiało mogę polecić, co do C2 się nie wypowiem bo go nie miałem.
maciwi

Pochwały: 3

Re: zopo zp810 czy zopo c2

Postprzez bumbum » 4 paź 2013, o 11:30

zp810 mam juz bardzo długo i szczerze polecam.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Powrót do Porównania telefonów