• Reklama

Zopo C2 - Umi X2 - Thl W8 - Iocean X7 .....

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Zopo C2 - Umi X2 - Thl W8 - Iocean X7 .....

Postprzez chinczyk » 29 maja 2013, o 20:16

Interesuje mnie temat telefonow z wyswietlaczem FullHD, dual SIM i mozliwoscia obsluzenia AERO.
Najbardziej znane obecnie to:
Zopo C2 $237
Umi X2 $313
Thl W8 $210
Iocean X7 $220

Ktory z wyzej wymienionych jest najlepszym wyborem?
Parametry praktycznie maja zblizone, bardziej liczy sie ktory jest lepiej wykonany i wzgledy typowo uzytkowe typu jasnosc wyswietlacza w sloncu, szybkosc itp

Z tego co wyczytalem z porownan to
-C2 jest z nich wszystkich najlepiej wykonana, tak wypowiadaly sie osoby majace w jednej rece C2 a w drugiej X7 W8 X2
-X7 ma za to lepsza faktyczna jakosc zdjec niz C2
-z X2 sa problemy wynikajace z wypuszczeniem wadliwej serii o czym pisano tez na forum
-W8 ma najgorsza jakosc wykonania z wyzej wymienionych co tez na forum zostalo napisane.

Ciekawi mnie jakie Wy macie spostrzezenia i moze ktos cos jeszcze dopisze do obecnej listy, wedlug mnie obecnie telefon z wyswietlaczem 1920x1080p najlepszy pod wzgledem cena/jakosc to Zopo C2, czy ktos podwazy ten wybor konkretnymi argumentami?
chinczyk

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez notsure » 29 maja 2013, o 23:19

Chyba żaden z nich nie obsługuje aero2 :mrgreen:
notsure

Postprzez Hardknox » 30 maja 2013, o 00:25

Powiem szczerze, nie mam tych pozostałych poza Zopo C2 i napewno gdybym miał drugi raz wybierać zdecydowanie wybrałbym Zopo C2, przekopałem się przez masę recenzji, opisów, testów na YT i szukałem bardzo długo telefonu dla Siebie, a nie należe do mało wybrednych ludzi jednak tutaj mój prym wiódł od początku ze względu na to co od niego oczekiwałem, a oczekiwałem dobrego ekranu, dobrej rozdzielczości, mocy której nie będzie mu brakować, bez przycinania i szarpania się z zawieszającym się softem oraz przedewszystkim aparatem którego często używam wyciągając z nie nacka, wiadomo nikt lustrzanki w kieszeni nie nosi a okazji do zdjęć jest wiele.

Jednak każdy ma inne gusta, ja Sobie nie wyobrażam już innego ekranu niż Full HD
Hardknox
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Zopo,HTC,Moto

Postprzez zbigmaz1 » 30 maja 2013, o 13:54

Hardknox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
A sprawdzałeś z Areo?
zbigmaz1

Telefon:: ZTE987

Postprzez Hardknox » 30 maja 2013, o 17:17

Nie sprawdzałem, bo na kartę aero dopiero czekam :(
Hardknox
AKTYWNY

Postprzez chinczyk » 30 maja 2013, o 18:15

A powiedz mi, jak sciagniesz tylna klapke i baterie to obudowa jest czarna czy jasno-szara i czy ma jakies nalepki?
Znalazlem taniego C2 ale ma cala szara obudowe pod klapka i zero nalepek wiec to chyba jakis fake...
chinczyk

Postprzez zbigmaz1 » 30 maja 2013, o 21:26

Hardknox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Pochwal się jak załadujesz :)
zbigmaz1

Telefon:: ZTE987

Postprzez Hardknox » 30 maja 2013, o 21:44

Sam jestem ciekawy bo rusek z którym rozmawiałem zarzeka sie że na wersji ROMU którą posiadam powinien telefon w systemie 900mhz rzekomo działać. No nic czekam

Obrazek
Hardknox
AKTYWNY

Postprzez chinczyk » 12 cze 2013, o 22:53

I jak Aero smiga?
Widze ze mnostwo osob z forum jest w tej chwili za Iocean X7 i wlasnie zastanawiam sie jak on ma sie w porownaniu do Zopo C2 dlaczego tak malo mowione jest o Zopo skoro wedlug mnie jest to lepszy telefon.

Duzo czytalem, ogladalem filmiki na yt z porownan obu telefonow i wszedzie byl ten sam motyw, czyli:

-w Zopo ekran jest jasniejszy, a co za tym idzie bardziej wyrazny
-majac oba telefony w rece ludzie stwierdzaja ze Zopo ma lepsza jakosc wykonania

Reszta jest porownywalna i to sa najwieksze roznice, nie biorac oczywiscie pod uwage wygladu ktory wedlug mnie Zopo C2 ma o wiele ciekawszy i duze wrazenie robi zarowno przod telefonu (duza plaska czarna szklana powierzchnia) jak i tyl (prosty, alegancki z lekka struktura a'la carbon, a nie tak jak wiekszosc oblosci jak mydelniczka)

Z checia poczytam opinie i spostrzezenia innych w odniesieniu do tych dwoch modeli.
Ja wybralem Zopo, bedzie u mnie za jakis tydzien, czy sluszna decyzja, to sie okaze, jak narazie mamy na forum tylko recenzje Iocean.
chinczyk

Postprzez Gh4suONE » 13 cze 2013, o 00:08

A jestem ciekaw czy widziales jakie wideo kręci Zopo a jakie iOcean. Wtedy byś zmienił pogląd. Też zastanawiałem się nad tymi dwoma telefonami, ale Zopo odpadł po chwili gdy zobaczyłem jak pięknie nagrania wideo są przejaskrawione i klatkują.

ja osobiscie czekam na potwierdzenie ze wersja iOcean z 2 GB jest oficjalna i mozna bez problemu zamawiac.
Gh4suONE

Postprzez chinczyk » 13 cze 2013, o 01:05

Dobrze gdyby ktos kto posiada juz C2 umiescil chociaz kilku sekundowy filmik, pare osob ma tez juz X7 jest nawet recenzja, ale tez nagrania sie nie doczekalismy.
chinczyk

Postprzez Hardknox » 13 cze 2013, o 07:26

Zaraz umieszcze filmik z C2
Sorry za głupi temat ale akurat nagrywałem na szybko psy

Na zewnątrz
[hide]https://dl.dropboxusercontent.com/u/99613840/2013-05-28%2012.40.10.3gp [/hide]

W domu
[hide]https://dl.dropboxusercontent.com/u/99613840/2013-05-26%2016.06.06.3gp [/hide]

Nie uznałbym tego za klatkowane czy przejaskrawione filmy pozatym da się ustawić scenerie a w ustawieniu auto już jest dla mnie idealnie jeśli chodzi o filmy czy zdjęcia

Też się naoglądałem filmików zanim kupiłem Zopo C2 i miałem wątpliwości co do jakości itp ale teraz wiem że recenzje to jedno a rzeczywistość to dwa i obecnie nie chce gdybać który jest lepszy bo z zopo jestem zadowolony w 100%
Hardknox
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Porównania telefonów