• Reklama

Zopo C2 - Umi X2 - Thl W8 - Iocean X7 .....

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Postprzez Lech » wtorek, 25 czerwca 2013, 19:04

Obiema rękami popisuję się pod chwało dla ZOPO C2. Najpier kupiłem UMI X2, dobry telefon, było trochę problemów z GPS-em, ale dało się to jakoś ogarnąć. Nie żałowałem zakupu. Jednak zdecydowanie biały mi nie pasował. Sprzedałem. Wczoraj przyszedł do mnie ZOPO C2. Wyświetlacz trochę lepszy niż w UMI, wydajność praktycznie identyczna, dźwięk trochę głośniejszy, może nieznacznie lepszej jakości, aparat IMO lepszy, GPS bardzo dobry - fixa potrafi w kilkanaście sekund złapać. Niestety, trochę gorzej się nosi w kieszeni :-) - mniej zaokrąglony jest. Jednak wzorniczo, z wyglądu dużo ładniejszy - choć to moja opinia i wielu może się z tym nie zgadzać. Samo wykonanie lepsze.
Lech

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez jack » środa, 24 lipca 2013, 11:36

1 czy ktoś testował ZOPO C2 z aero 2 - jeżeli tak to jak działa>
2 czy w tym telefonie jest jakaś nakładka czy czysty android?
3 mam spore problemy ze wzrokiem i dla tego szukam naprawdę wyraźnego wyświetlacza - jak z widocznością w słońcu, jak z kontrastem?

Z opisu tel wygląda naprawdę fajnie a muszę coś kupić bo mój galaxy nie wytrzymał upadku i się rozsypał. chętnie wydam ok 1 tys PLN kusi mnie nexus 4 ale to trochę za drogo jak na mnie i dla tego rozglądam się za made in china

na koniec znalazłem coś takiego
http://www.myefox.pl/ZOPO-C2-MTK6589T-1 ... 5%9B%C4%87

nie kupowałem nigdy za granicą - tu wygląda to dość fajnie - powiedzcie proszę czy macie jakieś doświadczenia z tym sklepem?
z góry wielkie THX
jack

Postprzez marx » środa, 24 lipca 2013, 12:24

Zopo c2ć nie ma czestotliwosci 900 MHz wiec z aero2nic nie wyjdzie.
Czytelnicy tel hina kupuja tam gdzie najtaniej
marx
Administrator

Pochwały: 191

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów