• Reklama

Zopo C2 - Umi X2 - Thl W8 - Iocean X7 .....

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Postprzez donaspl » 13 cze 2013, o 10:37

Nakręciłem na szybko filmik w Iocean X7. Nie wiem dlaczego ale na komputerze mi dość mocno skacze a na telefonie jest płynnie, nagrany w dość ciemnym pomieszczeniu więc jakość też bez rewelacji. Na dworze są lepsze filmy, tylko mam jeden nakrecony ale za dużo zajmuje a jestem w pracy i nie dam rady wrzucić.

http://www42.zippyshare.com/v/77867749/file.html

A co do jakości wykonania to jak piszesz że zopo jest lepiej wykonany to naprawdę musi być mega dobrze wykonany, bo ten iocean co mam to jak dla mnie jest bardzo dobrze wykonany i mi np wygląd ioceana się bardziej podoba ;)
donaspl
AKTYWNY

Pochwały: 6

Reklama

Postprzez Kobe8 » 13 cze 2013, o 12:05

donas, podjerzewam, że to kwestia romu, u mnie też klatkuje zarówno na vlc jak i na media player.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez marcus1212 » 14 cze 2013, o 11:34

Witam kolegów! Szukam jakiegoś rozsądnego telefonu dla dziewczyny i natrafiłem na ten wątek, przy okazji ciekaw jest jak bedzie się sprawował taki fon :)
Ściągnąłem filmik Donaspl'a i strasznie przycina...mama parę pytań. Filmik jest nagrywany w 3gp, może gdyby zmienić format pliku byłoby lepiej.
Czy filmik jest nagrwany w 1080p czy 720p? Jeśli w tej większej rozdziałce to proszę o sprawdzenie w niższej.
I po trzecie. Nie można ściągnąć tych plików z dropboxa od Hardknox'a.
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Postprzez kojot » 14 cze 2013, o 11:49

Kupując tel dla dziewczyny wiesz co się pewnie będzie liczyć najbardziej - wygląd i prawdopodobnie biały kolor(ale to tylko moje gdybanie).
Właśnie sprawdzałem linki i działają
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez chinczyk » 14 cze 2013, o 17:25

Dokladnie, dziewczynie bardziej do gustu przypadnie bialy telefon...

Wlasnie dzisiaj dotarl do mnie moj Zopo C2 :mrgreen:
Niesamowity telefon, wyglad, wyswietlacz filmy i zdjecia na nim wygladaja rewelacyjnie.
Wczesniej mialem ZTE V970 i jest przepasc..
Jestem mega zadowolony, wstawie jakis filmik i zdjecia jak tylko bateria sie naladuje i znajde czas w weekend.
chinczyk

Pochwały: 2

Postprzez marcus1212 » 19 cze 2013, o 12:28

Nie do końca tylko wygląd się liczy ;) Obecnie użytkuje LG L7 i po pół roku straszenie muli...a zainstalowane ma z 10 apek, nie będę nawet wspominał o jakości fotek...straszna lipa.
Tak więc muszę jej coś znaleźć.

To co polecicie? Zopo C2, Jiayu G4 czy UMI X2? Głównie chodzi o płynność interfejsu i jakość zdjęć. Ważne też żeby nie miała bugów. Będę wdzięczny za pomoc.
marcus1212
AKTYWNY

Postprzez chwileulotne85 » 24 cze 2013, o 11:30

Polecam zdecydowanie zopo C2.

Mam i jestem bardzo zadowolony
chwileulotne85

Postprzez Hidden » 24 cze 2013, o 15:35

Może ktoś wrzucić zdjęcie z zopo & iocean w pełnym rozmiarze? (13mpx+8mpx)
Z tych, które widziałem wychodzi na to, że iocean ma o wiele lepszy aparat.

Jeszcze ciekawi mnie to nagrywanie filmów... czemu w 3gp? Strasznie przestarzały format, nie da się wybrać mp4?
Hidden

Postprzez Kobe8 » 24 cze 2013, o 17:26

Hidden napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

da sie jesli uzyjesz inne aplikacji niz standardowa np. lgcamera
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez chinczyk » 24 cze 2013, o 22:38

Ja zalozylem ten temat i zdecydowalem sie na Zopo C2 -naprawde nie zaluje, wykonanie, WYGLAD, wyswietlacz, widocznosc w sloncu i zdjecia to BAJKA
Wiadomo nie jest to S4 ale jak dla mnie w zupelnosci wystarcza a w porownaniu do V970 to przepasc, az smiesznie slabe zdjecia robi V970 w porownaniu do C2 i wyswietlacz widocznie gorszy, jednak FullHD robi robote, a na plynnosc i reszte tez nie narzekam.

Pieniadze jakie trzeba za niego dac sa smieszne, a jak patrze na te sluchawki dostepne w polsce za ok 1000zl i wiecej to plakac mi sie chce ze C2 za o wiele mniejsza kase powala reszte na kolana.
Kazdy kto widzi moj telefon robi wielkie oczy ze zdziwienia i pyta co to jest, jednak czarna plaszczyzna z przodu i niewidoczny ekran oraz przyciski pod nim ktorych tez nie widac plus jego smuklosc i srebrna ramka wokol robia swietne wrazenie.

Wyszedl juz nowy, wiem...ale bialy KOMPLETNIE do mnie nie przemawia, traci caly swoj urok przez to a doplacac do troche lepszego procka i Gorilla Glass ok 200zl to przepraszam bardzo ale nie mam zamiaru, a idac tym tropem nigdy nikt nic by nie kupil bo ledwo stanieje jakis model to juz wchodzi nastepca za wieksza kase.
Wahalem sie, bo mialem V970 a teraz Zopo, mysle sobie co to jest i jak w ogole to sie bedzie sprawowalo...ale juz wiem ze byla to jedna z lepszych decyzji i jestem mega zadowolony, zrobilbym recke ale nie mam czasu sie za to jakos zabrac : /
chinczyk

Pochwały: 2

Postprzez ryhit » 24 cze 2013, o 23:59

Ja tylko czekam aż pojawi się jakiś rom do tego nowego C2, jestem ciekaw czy procesor jest inny, czy to zwykły m6589 podkręcony na kernelu, jak by ktoś też trafil na rom do c2 z 1,5ghz to podrzućcie linka, załaduje do zwykłego c2 i się okaże co jest.
ryhit
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez marx » 25 cze 2013, o 07:37

procek jest inny, nie jest podkręcany bo by sie grzał i wieszał.
Sa dwie nowe wersje procesora jedna szybsza oznaczona T jak turbo i jedna uboższa o taktowaniu 1,2 i z obsługą aparatów do 8MPx oznaczona jako M o ile się nie mylę.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Porównania telefonów