• Reklama

ZNISZCZONE / PODARTE BANKNOTY USD/EURO

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

ZNISZCZONE / PODARTE BANKNOTY USD/EURO

Postprzez Foster » 27 maja 2013, o 13:42

UWAGA!!

WSZYSTKICH BARDZO PRZESTRZEGAM OPERUJĄCYCH FIZYCZNĄ WALUTĄ OBCĄ!

Sprawdzajcie dokładnie czy pieniądze fizycznie które zostają wam wydane posiadają jakieś ubytki. Dotyczy się to również banków i kantorów!

Mam bardzo nie fajny przypadek gdyż wczoraj w kantorze wymieniłem PLNY na USD po czym dzisiaj w banku Pani z wielką uwagą sprawdzając moje banknoty stwierdziła "tej pięćdziesiątki nie przyjmuje". Oczywiście próbowałem sie kłucić ale nic mi to nie dało.

Zadzwoniłem do NBP a oni "no to ma pan problem" wyjscie z takiej sytuacji to dać komuś dolary kto wyjeżdza i tam u Arabów przyjmą:)
UMI X1 > ZP810 > Newman K1 > C2 platinum > zopo zp980 2/32 > NEO N003 2/32 > ZP998 >> Planowany ZP999 ;)
Foster

Pochwały: 1

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI