• Reklama

znalezione Tanie smart Watch z Chin Aliexpress

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

znalezione Tanie smart Watch z Chin Aliexpress

Postprzez zetor116 » 26 gru 2014, o 12:37

Witajcie, chciał bym aby tutaj wypowiadać się i tanich inteligentnych zegarkach z chin
Jako że często w pracy mam telefon a z racji ogromnego hałasu nie słyszę kiedy dzwoni lub przychodzi sms, chciał bym zanabyć jakiś tani SW.
Widzę że jest dużo tego na alli i czytałem kilka tematów niestety umarły albo zegarki proponowane przez forumowiczów były w cenie prawie 500 zł ( zegarek który daje możliwość rozmowy przez niego )
Fajnie gdybyśmy kontynuowali ten temat i wklejali propozycje zegarków,
zetor116

Reklama

Re: znalezione Tanie smart Watch z Chin Aliexpress

Postprzez recznik » 27 gru 2014, o 03:46

jeżeli chcesz smart watcha i nie zależy ci na wyglądzie to możesz kupić klona samsunga czyli Gear 2 LX36 - wiele osób na forach to chwali kosztuje to ~60\70$.
mi podoba się Pebble (ale chyba nie ma go na Ali) niestety jest on już zdecydowanie droższy...
recznik

Pochwały: 7

Postprzez Pinky » 30 gru 2014, o 12:10

Jaki klon Samsung Gear 2 najlepszy?

Obecnie jest pełno klonów Gear 2 na chińskim rynku? Który można brać pod uwagę? (chodzi mi o wykonanie + ładny design interfejsu). Nie potrzebuję w nim karty SIM.

Znalazłem:
- Atongm W007
- G2
- LX36

.. może jeszcze jakieś inne?
Pinky

Pochwały: 3

Postprzez piechucki » 30 gru 2014, o 12:16

Co do G2 znalazłem taką "aukcję" http://www.aliexpress.com/item/Bluetoot ... 40178.html i się zastanawiam. Macie jakieś doświadczenia co do wodoszczelności tego ustrojstwa?
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez forlo » 4 sty 2015, o 21:01

http://allegro.pl/smartwatch-goclever-c ... 97743.html a co myślicie o tym funkcje z tego co widzę ma podobne, wygląda przynajmniej dla mnie lepiej niż te klony samsunga. Szkoda że brakuje w nim kamery. Cena nie jest odstraszająca jednak zastanawiam się na ile ten bajer może być przydatny i czy lepiej wziąć takiego goclevera czy może klona z alli. Jak myślicie ?
forlo

Postprzez recznik » 6 sty 2015, o 16:10

forlo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ten Goclever to brandowany azjatycki WeLoop. Goclever nie robi produktów tylko daje swoje logo.
tu masz link http://welooptommy.com/
recznik

Pochwały: 7

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch