• Reklama

[zakupy] Znak towarowy, a zatrzymanie przesyłki.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez pilaw90 » 24 mar 2013, o 03:01

czyli dla jakiejs niedrogiej rzeczy typu zegarek CK można zaryzykować ..min 50% szans ze dojdzie :D
pilaw90

Reklama

Postprzez east-import.pl » 24 mar 2013, o 10:02

Masz więcej szans że dojdzie 90% że przejdzie 10% że zatrzymana będzie przez UC. Więc opłaca się zaryzykować
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez Fatalista » 26 mar 2013, o 20:39

Wie ktoś, gdzie sprawdzić czy znak jest zastrzeżony?
A czy jest możliwość, że bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji dostaniemy list o zatrzymaniu podróbki? Czy zawsze musimy się najpierw przyznać :mrgreen: ?
Zastanawia mnie jeszcze co by było, gdyby zamówić na nie swoje imię. Jakby co, to przecież nie my 8-)
Fatalista

Postprzez robston » 26 mar 2013, o 20:49

wpisz w wyszukiwarkę uprp.pl i Wyszukiwanie proste[hide]
http://msp.money.pl/zakladam_firme/znaki-towarowe/
http://oami.europa.eu/CTMOnline/Request ... =CTMOnline[/hide] unia europejska

Są też na pewno inne strony ale korzystam z tych
Ostatnio edytowano 26 mar 2013, o 23:12 przez robston, łącznie edytowano 2 razy
robston

Postprzez pilaw90 » 27 mar 2013, o 10:55

No przeciez rownie dobrze moge zamowić na twoje imie nazwiko i adres( gdybym je znal) i na celnym jest przytrzymana i okazuje sie ze podrobka to wysylaja ci jakies pisemko a ty na dobra sprawe o niczym nie wiesz wiec jak zamowisz na siebie normalnie i taka sytuacja by wynikla to wnioskując po wczesniejszych wypowiedziach kolegow sadze ze jedyne ryzyko to strata kasy za towar no chyba ze masz sie zamiar sadzic i zapalczywie udowadniac ze towar to ogrinal :D
pilaw90

Postprzez Fatalista » 30 mar 2013, o 23:27

Jak dokładnie wygląda takie pisemko z uc? Spotkałem kilka osób, które pisały, że przyszedł im list, że w paczce jest podróbka i od razu lipa. Czy jest taka możliwość?
Fatalista

Postprzez east-import.pl » 30 mar 2013, o 23:32

Są różne możliwości są różne pisma z UC . Jest Taniej jest ryzyko Ale ten kto nie ryzykuje nie jedzie . Więc warto ryzykować Jedyne co stracisz to kasę nic po za tym
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez Fatalista » 30 mar 2013, o 23:38

Czyli jest możliwość, że bez przyznania się zaliczymy wtopę 8-) ?
Edit: Pisząc kasę chodziło Ci o towar, czy karę :mrgreen: ?
Fatalista

Postprzez east-import.pl » 31 mar 2013, o 10:15

O towar chodziło

Wczoraj dostałem informację o pewnej osoby że UC teraz zaczyna robić sprawy za zaniżanie wartości przesyłek Robią sprawy Karno podatkowe . Jak na razie jest to z jednego zródła więc nie całkiem Pewna informacja we wtorek będzie bardziej sprawdzona wtedy poinformuję konkretniej
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez lajsta » 31 mar 2013, o 21:12

Sprawy za zaniżanie? Jaaasne, mogą sobie robić tylko komu, chińczykowi? Nie sadzę no bo przecież nie mnie skoro nie ja nadawałem przesyłkę. Musieli by dotrzeć do mojego maila, w którym byłoby napisane: Proszę na przesyłce wpisać "gift" o wartości poniżej 44Euro. Ludziska to lubią sobie rożne głupoty wymyślać a już najbardziej to lubią siebie nawzajem straszyć. Przy moim pierwszym zresztą fonie po prostu zapomniałem poprosić o "gift" i przypomniałem sobie o tym gdy dostałem nr przesyłki więc już było za późno. Nadawca i tak wpisał mi "gift" więc jaki był mój wpływ na ten proceder. Paczka przeszła przez UC i nawet przystawili na niej pieczątkę o "wprowadzeniu procedury dopuszczenia do obrotu..." a paczka przyszła nienaruszona. Poza tym w paczce i tak był "gift" w postaci etui i rysika więc zawsze głupa można przyciąć, a jak to u nas mówią: "zrob się gupi przidziesz fraj" ;)
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Postprzez marx » 31 mar 2013, o 21:53

ja richtig prowda
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI