• Reklama

Zmiana Sony Xperia Z

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zmiana Sony Xperia Z

Postprzez OptimusEtMaximus » sobota, 17 września 2016, 21:47

Cena: do 800zł
Budowa: solidna, bez tandety. Najlepiej metal lub dobrze spasowany plastik,
Wyświetlacz: 5 lub 5,5 cala,
Bateria: minimum 3000 mAh,
Procesor: Snapdragon, Mediatek też ujdzie - coraz lepsze robią,
Aparat: Nie interesuje mnie,
ROM: jeśli 16GB, to z możliwością rozbudowy, jeśli 32Gb może być bez tej opcji,
Ram: 2 lub 3GB, aby płynnie działał,
Moje typy: ZTE Nubia Z7, Meizu M3 Note, Meizu U20 (jakieś nowe cudo pono), Xiaomi Mi4 lub Redmi Note 3, Elephone P9000, Letv LeEco (X500 i 520, X600 i 620)

Witam,
Nadszedł ten dzień, w którym poważniej zastanawiam się nad kupnem telefonu z Chin. Obecnie posiadam Xperię Z. Chciałbym, abyście w miarę możliwości podrzucili mi kilka modeli chińskich marek, które będą lepsze niż mój obecny smartfon. Wiem, że chińskie cacka mają słabe aparaty i problemy z oprogramowaniem. Na to uwagi nie zwracam. Z aparatu nie korzystam (przez rok z moją Xperią wykonałem 3 zdjęcia), a bawienie się z romami uważam za cenne doświadczenie.
Telefonu potrzebuję do internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki i do grania.
Mam na oku ZTE Nubia Z7, którą można mieć już za 600zl i Xiaomi Mi4, ale chińskich marek jest mnóstwo, ciężko coś wybrać, jednak kieruję się ceną do 800zł. Chyba że Waszym zdaniem lepiej jest zakupić jakiegoś używanego flagowca, np. LG G3, HTC M8, XPERIA Z1/Z2, Samsung S5.
Zależy mi głównie na tym, aby zmienić na coś wydajniejszego niż mam obecnie.
W miarę możliwości proszę o rady.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano sobota, 17 września 2016, 23:52 przez OptimusEtMaximus, łącznie edytowano 1 raz
OptimusEtMaximus

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Zmiana Sony Xperia Z

Postprzez blue_voyager » sobota, 17 września 2016, 22:32

Dodaj obowiązkowy szablon w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Powrót do Jaki telefon kupić ?