• Reklama

Zmiana jellybean na kitkat, a aplikacje

Zmiana jellybean na kitkat, a aplikacje

Postprzez piotrekk10 » 30 sie 2014, o 23:02

jw.
czy przy zmianie systemu wszystkie aplikacje usuwają się? Jeśli tak to jest możliwość skopiowania z nich danych i wrzuceniu ich, gdy będzie nowy system?

Pytanie z innej beczki
Mam dwa wirusy w budowanych aplikacjach, próbowałem je usunąć titanium backupem, ale aplikacja się zawiesza i nic się nie dzieje. Co robić? Próbowałem też usunąć G-Datą, ale to nic nie daje.
piotrekk10

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Zmiana jellybean na kitkat, a aplikacje

Postprzez TiTuS » 1 wrz 2014, o 00:56

Przy zmianie ROM tracisz wszystko co miałeś.
Jesli chodzi ci o aplikacje wbudowane - bedą takie jakie są wbudowane w nowy ROM.
Jeśli o te instalowane - instalujesz je od nowa.
Jeśli mowa o danych tych aplikacji - zrób backup, Titanium idealnie sie do tego nadaje :)

Co do walki ze spyware/malwere wbudowane w ROM - nie mam dużego doświadczenia, z tego c owiem czasami jest ciezko bardzo. Titanium może nie pomóc, możliwe że bedziesz musiał pogrzebać z poziomu Recovery.
Słyszałem tez o metodach obraz ROM'u, grzebanie offline w nim i potem wgrywanie od nowa już bez, taki "self-custom" ;)
TiTuS

Pochwały: 8
Telefon:: JiaYu G3C

Re: Zmiana jellybean na kitkat, a aplikacje

Postprzez Doman » 3 wrz 2014, o 07:16

Jakie wirusy, pliki "fonts" oraz "unlock"?

Probuj innymi programami. Koniecznie musisz miec roota i apka uprawnienia roota, bo te pliki sa w folderach systemowych. Ja zawsze usuwam takie rzeczy recznie zwyklym eksploratorem plikow... tylko musisz miec pewnosc co usuwasz :-)
Doman
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi Redmi 3/4

Powrót do ROM'y i modyfikacje