• Reklama

Zmiana ceny przez sprzedającego

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Zmiana ceny przez sprzedającego

Postprzez mrk303 » 10 kwi 2015, o 12:27

Sprzedaż była przerwana a produkt niedostępny. Komentarze są z ceną zarówno 160$ jak i 999$ a jak już mówiłem, gdy sprzedaż trwała były z ceną 27$. Widzisz, jednak się myliłeś i była to ewidentna zniżka ceny a nie pomyłka ;-)
Wiesz, jakoś strasznie i na siłę się nie wykłócam ale skoro już zaistniała taka sytuacja to korzystam, może coś ugram. Napisałem tylko, że produkt kupiłem za 27$ i tyle mogę zapłacić oraz, że zgłosiłem sprawę do ali. Tyle mojego wykłócania.
mrk303

Telefon:: LG

Reklama

Postprzez blue_voyager » 10 kwi 2015, o 12:31

W niczym się nie pomyliłem. Była obniżka tyle, że pewnie za duża niż planowana, może chciał 8%, nie wiem.
Ok, jak chcesz to protestuj i ugrywaj.

Wątek wyczerpany?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez robot » 10 kwi 2015, o 12:47

ewidentna pomylka , i kolejny placzek na forum ktory myslal ze zwietrzyl okazje zycia.
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez hellhammer » 10 kwi 2015, o 13:02

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolejny dupek i hipokryta, bedąc na Polskim forum, wśród Polaków, wyzywa kogoś od "polaczków" w dodatku z błędem ;/ On Ci ubliżył? Wiec nie rozumie po co ta Twoja wypowiedż tutaj.
Pomyłka, nie pomyłka któż to wie, żaden z nas.. a jaki finał bedzie tej sprawy, także nikt nie wie...

Aha zapomniałeś dodać "cebulaczek" przecież to takie modne ....
Odezwał sie ten, co siedzi na forum na temat towarów z chin, gdzie 99% ludzi kupuje w chinach bo taniej...
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez bartazzz » 10 kwi 2015, o 13:11

przy takich okazjach pada tez sformułowanie "janusze biznesu" :D zaraz się zacznie...
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez fake4r » 10 kwi 2015, o 13:20

Chyba trzeba zamknąć wątek bo zaraz się zacznie gównoburza, niepotrzebna dyskusja i rzucanie wyzwiskami.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez blue_voyager » 10 kwi 2015, o 13:37

Decyzja o zamknięciu jak najbardziej słuszna, mam tylko jedną uwagę do hellhammera. Zanim kogoś zmieszasz z błotem, upewnij się czy dobrze przeczytałeś. Ja tam widzę płaczka a nie polaczka.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI