• Reklama

Zły nr śledzenia paczki.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zły nr śledzenia paczki.

Postprzez Kuben92 » 19 maja 2014, o 21:51

Witam. Zamówiłem telefon Jiayu F1 od pewnego sprzedawcy. Kontakt ze sprzedawcą był bez problemowy. Gdy sprzedawca odebrał przelew wysłał telefon i podał nr śledzenia paczki natomiast sprawdzam ten nr codziennie i wyskakuje błąd tak jakby nie było paczki pod tym nr. Pisałem dwu krotnie do sprzedawcy żeby podał mi prawidłowy nr śledzenia bo mam problem i że nie mogę sprawdzić przesyłki ale niestety nie otrzymałem od niego wiadomości. Co mam robić ? Czy cierpliwie czekać na paczkę czy jednak coś działać w tym kierunku ? bo zaczynam mieć małe wątpliwości. Pozdrawiam.
Kuben92

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Zły nr śledzenia paczki.

Postprzez drago68 » 19 maja 2014, o 22:01

Numer paczki w śledzeniu pokazuje się przeważnie od 3-10 dni , a czasem nawet dłużej.
Jeżeli trwa to dość długo a zakup zrobiłeś na aliexpress to możesz otworzyć spór.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Zły nr śledzenia paczki.

Postprzez Kuben92 » 20 maja 2014, o 02:00

7 maja dostałem ostatnią wiadomość od sprzedającego że dziś zostanie wysłana paczka.
Kuben92

Telefon:: Samsung

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI