• Reklama

[aliexpress] Zły adres

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Zły adres

Postprzez Saken » 29 cze 2013, o 23:46

Witam, mam pewien problem. Otóż zamawiałem dużą ilość rzeczy i przy jednej z nich nie zmieniłem adresu dostawy, aktualnie status zamówienia to Your Payment is Being Verified.
Czy gdy status się zmieni to będę mógł anulować zamówienie i zamówić towar jeszcze raz z dobrym adresem?

Przy okazji drugie pytanie, czy można usunąć jeden z adresów? Kiedyś podałem jeden gdyż siostra chciała abym zamówił coś na jej adres i teraz za każdym razem jej adres używany jest jako domyślny i to sprawia mi pewien problem bo nie zawsze przypomnę sobie o tym w porę.
Saken

Reklama

Postprzez carlos_69 » 29 cze 2013, o 23:59

1. W wiadomości pod zamrowieniem napisz, żeby zmienili adres wysyłki )dodatkowo zagadaj na czacie do sprzedawcy). Ja,kiedyś pomyliłem adres, zrobiłem tak i sprzedawca dokonał zmiany adresu.
Chociaż z drugiej strony z chinolami różnie bywa. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to anuluj zamówienie i złóz ponownie.

2. Adresy możesz zmieniać, dodawać, osuwać itd
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez Saken » 30 cze 2013, o 00:02

Chyba jednak anuluje zamówienie. Stracę te 24h ale będę miał święty spokój że chinol nie zapomniał pozmieniać danych.

Albo zrobię jeszcze inaczej, teraz zamówię z dobrym adresem a te ze złym jutro anuluje.
Saken

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI