• Reklama

Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez ddr » 8 sty 2016, o 22:15

Nie ma sensu. Po co komplikować. Jest zbyt? Jest. Jak nie będzie to wtedy może zaczną robić mini.
Tak to działa.
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Reklama

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez Flyagaric » 9 sty 2016, o 02:52

No jak nie, jak ma sens.
Zbyt mają tylko niektórzy, inni się wiją, albo zwijają. Poza tym walczą o ten zbyt zajmując coraz różniejsze nisze. Tej jednej jakoś jeszcze nikt nie chce zapchać. IMHO kwestia czasu - wspomnicie.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez fake4r » 9 sty 2016, o 08:55

Moją niszę zapełnili ;)
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez sudione » 9 sty 2016, o 12:02

Jeżeli dalej XIAOMI będzie robiło podstawowy błąd i nie da pasma LTE nr 20 (800MHz) to szkoda moich pieniędzy. Dodatkowo kompletnie nie rozwijają się z ekranem. Technologię LCD to ja mam prawie w każdym telefonie. Warto też się zastanowić nad wersją z 3/4GB RAM'u, bo tego nigdy dość w Androidzie. Jeżeli w półce średniej, czyli w OPPO R7s może być 4GB RAM'u to w XIAOMI też może być.:)
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez Maltis » 9 sty 2016, o 12:15

sudione napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja prdl.. Czy Ty w ogóle myślisz co piszesz?
Myślisz ze Xiaomi robi telefon dla Ciebie? Xiaomi nie robi nawet telefonu dla Europejczyków ani dla nikogo poza Chinami i Indiami, a Ty myślisz, że ich obchodzi jakich Ty potrzebujesz pasm i ze popełniają błąd bo Tobie te pasma nie pasują?

Poza tym robią budzetowca a Ty chcesz żeby wkladali tam amoleda i 4giga ramu. No śmiech pusty.

Sent from my NX506J using Tapatalk
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Odp: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez sudione » 9 sty 2016, o 12:35

Po pierwsza każda firma chce naszych pieniążków. Europa to potężny rynek i klientów jest miliony. Jeżeli taka firma jak Elephone potrafi już centra serwisowe otwierać to o czym my mówimy?
Wiem, że Redmi 3 to tzw. "budżetówka", ale skąd pomysł, żeby do takiego telefonu wsadzić baterię 4100mAh? Myślisz, że to jest tańsze niż ekran AMOLED, a może modem z pasmem LTE 1/37/20, albo 3GB RAM'u? OPPO R7s też jest telefonem ze średniej półki tylko się ceni za wysoko. Uważam, że do 170$ można wsadzić dużo więcej niż się ludziom wydaje i jeszcze na tym zarobić.:)
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez Maltis » 9 sty 2016, o 15:35

Aż mi się nie chce tych bredni komentować.
Xiaomi to nie elephone i nie celuje w cebulę z Polski i w ogóle nie próbuje na razie przypodobać się zachodnim konsumentom. Stawia na rynki wschodzące i tam buduje swoją pozycję i na razie się z nich nie rusza i nie dystrybuuje swoich telefonów nigdzie poza CHINAMI I INDIAMI. Nawet zabraniają tego oficjalnie.
Oppo to marka premium i jej mid range ceni się na poziomie flagshipów Xiaomi. Wiec ci ty porównujesz.
Poza tym redmi to półka 699Cny czyli około 110$.

Poczytaj trochę a nie zarzucasz jakieś bzdurne rzeczy.

Sent from my NX506J using Tapatalk
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Odp: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez sudione » 9 sty 2016, o 16:59

...ale śmieszne rzeczy opowiadasz. Śmiać się chce, bo nie wiesz o czym "gaworzysz".:) XIAOMI jako korporacja, żeby się rozwijać będzie zmuszone zaatakować takie rynki jak Europa, czy Ameryka Płn. więc na 100% będzie płacił "frycowe" (opłata patentowa) jak Huawei.
Jeżeli chodzi o AMOLED'a w taniej słuchawce to najlepszy przykład mamy na rynku polskim, SAMSUNG J5: Super AMOLED, 5", wymienna bateria 2600mAh. Telefon kosztuje 749zł ze wszystkimi podatkami i jeszcze SAMSUNG na tym zarabia. Da się? Da!:)
P.S. ...i prośba na koniec młody człowieku. Nie życzymy sobie tutaj chamstwa na forum. Jeżeli dalej będziesz bezsensownie podnosił "temperaturę rozmowy", a robisz to nie pierwszy raz to sobie odpoczniesz od forum tak z tydzień. Tydzień odpoczynku każdemu dobrze robi.:)
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez Maltis » 9 sty 2016, o 17:18

Chciałem tylko uchronić Cię od dalszego życia w zakrzywionej świadomości. Widzę że model biznesowy Xiaomi to dla Ciebie zbyt ciężki temat, ale proszę Cię choć trochę wysil się i postaraj zrozumieć co oni robią oraz dlaczego a zrozumiesz co chciałem ani przekazać.

Kończę dyskusję. Temperatura spada.

Pozdrawiam


Tymczasem pozdro.

Sent from my NX506J using Tapatalk
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez asffaf » 9 sty 2016, o 18:05

Szkoda że nie dali do rm3 3gb ram (Pewno będzie w wersji pro). Ale mając do wyboru ekran amoled i 2 k baterię a IPS i 4k to dla mnie zwycięzca jest jeden.
asffaf
 
Posty: 127
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 19:21
Pochwały: 2
Telefon:: v970

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez Lezer » 9 sty 2016, o 18:38

Prawda jest taka ,że Xiaomi projektuje wszystko pod swoje rodzime rynki i nawet nie próbuje za bardzo zeuropeizować swoich telefonów bo to co sprzedaje po za Chiny i Indie to pewnie mały procent/promil całej sprzedaży po za tym mimo ,że nie obsługuje wszystkich pasm LTE to i tak chińskie telefony obsługują najwięcej częstotliwości i chwała im za to bo np. taki samsung czy iphone robi wersję z obsługą innych częstotliwości na USA i inną na Europę.
Lezer
 
Posty: 40
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 14:39
Telefon:: xiaomi

Re: Złoty Xiaomi Redmi 3 z akumulatorem 4000mAh

Postprzez marx » 9 sty 2016, o 20:33

Xiaomi chętnie by wszedł do USA i Europy, ale ich nie stać na na procesy. Nawet w Indiach mieli kłopoty i chwilowy zakaz sprzedaży. Firma łamie wiele patentów i skazana jest na kraje gdzie prawo patentowe można omijać. Tego błędu nie popełniło LeTV które idzie jak burza, własnie wchodzą do Indii.
Xiaomi straciło w tym roku trochę rynku, sadek na 6 pozycję na świecie i tendencja w 2016 się może utrzymać, ponieważ w chinach coraz większa konkurencja, a poza chinami marka nie ma co szukać.
Na ten roku prognozuje się wzrost cen telefonów Xiaomi co też im nie przyniesie wzrostu popularności.
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron