• Reklama

Zła wartość paczki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zła wartość paczki

Postprzez kaszob » piątek, 6 grudnia 2013, 21:12

Witam,

Otrzymałem dziś paczkę z chin i zamiast zamówionego radiobudzika o wartości 22$ otrzymałem kartę MicroSD 4 gb , czy ktoś pomoże mi co mam zrobić?? otworzyć spór, wysłać zdjęcia otrzymanego produktu ?
kaszob

Reklama

Re: Zła wartość paczki

Postprzez drago68 » piątek, 6 grudnia 2013, 21:21

Pisz do sprzedawcy, może zaistniała pomyłka i się jakoś dogadacie i wyśle ponownie.
Jak nie nagrywałeś otwierania paczki to dla aliexpress może być problem, że oszukujesz.
Spór zawsze można otworzyć, tylko muszą być jakieś porządne argumenty.
Podaj sklep tego sprzedawcy...!!!!
drago68
VIP

Pochwały: 85

Postprzez kaszob » piątek, 6 grudnia 2013, 21:26

kaszob

Postprzez kaszob » piątek, 6 grudnia 2013, 21:37

Już na poczcie się zdziwiłem że paczka ma tak małe rozmiary, ale myśle ze argumentem moze być m.in że na kopercie jest napisana zawartość przez sprzedającego więc chyba wszystko po mojej stronie napisalem wiadomosc do sprzedajacego zobaczymy co odpisze najwyzej potem spór
kaszob

Postprzez drago68 » piątek, 6 grudnia 2013, 21:42

Na deklaracji celnej chińczyk może napisać byle co, nie musi zgadzać się z zawartością.
Fotka koperty z numerem nadania i udowodnić, że tam nie można zapakować radiobudzika.
drago68
VIP

Pochwały: 85

Postprzez kaszob » poniedziałek, 9 grudnia 2013, 17:06

Po otwarciu sporu i przedstawieniu swoich argumentów zdjęcia koperty zmierzonej linijką oraz karty MicroSd 4gd , sprzedający przyznał mi wnioskowane full refund a kartę zostawił jako rekompensatę.

Pozdrawiam :)
kaszob

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI