• Reklama

Zenfone 6 sam sie restartuje

Zenfone 6 sam sie restartuje

Postprzez Amandus » 6 sty 2016, o 16:27

Witam, mam problem z zenfonem 6. Urzadzenie po uruchomieniu samoistnie sie restartuje lub chwile mozna z niego korzystac, ale potem przy wygaszaniu ekranu pojawia sie restart. Przywtacanie ustawien fabrycznych nie pomaga. W tym "podejrzanym" trybie pracy jest problem z praca wifi: niby jest uruchomione, ale nie laczy z routerem. nie ani moznawlaczycczyc ani wlaczmowyl.
Dodam, ze mam wymieniony wyswietlacz i pierwszy taki problem pojawil sie zaraz po wymianie, ale wtedy pomoglo przywrocenie do ustawien fabrycznych.
Amandus

Reklama

Re: Zenfone 6 sam sie restartuje

Postprzez ddr » 6 sty 2016, o 16:54

Sam wymieniałeś?
Coś zostało spartaczone przy wymianie i podejrzewam zwarcie w którymś miejscu.
Jak robiłeś w jakimś miejscu to oddaj im do sprawdzenia, ew. możesz do mnie wysłać, ale dopiero po 16 sty. będę miał czas.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Re: Zenfone 6 sam sie restartuje

Postprzez Amandus » 6 sty 2016, o 17:15

Wyświetlacz wymieniał serwis, ale zrobił to dość nieudolnie. Tylko pierwszy raz stało się tak zaraz po wymianie, a potem miesiąc telefon normalnie pracował. No nic, jaktrzeba będzie wysłać to wyślę, proszę o adres na privie.
Amandus

Powrót do Pomoc techniczna