• Reklama

Zenfone 5 - jaka wersja?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Zenfone 5 - jaka wersja?

Postprzez wacie72 » 28 sie 2014, o 10:57

picapau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie jestem gimnazjalistą bym potrzebował skypa, konta na facebooku też nie posiadam do kontaktu ze znajomymi używam narzędzia o którym nastolatki już zapomniały a jest nim MOWA ;)
Mogę zwyczajnie zatelefonować , wysłać sms-a, poczte też sprawdzę w telefonie oraz poznam nowe wiadomości w necie. Nie potrzebuję do tego mega telefonu bo zwyczajnie nie muszę wszystkich tych czynności wykonywać na raz.Wystarcza mi w miarę duży ekran oraz to że telefon nie muli i myślę ze w moim przypadku (jak i wielu osób mi podobnych) podstawowy model tego telefonu jest wystarczający.Oczywiście nie neguję tego że z większą pamięcią i mocniejszym prockiem telefon jest lepszy , ale (dla mnie) nie jest lepszym wyborem.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Reklama

Re: Zenfone 5 - jaka wersja?

Postprzez picapau » 28 sie 2014, o 13:02

Po pierwsze nie wszyscy na tym forum są gimnazjalistami i choć fajnie się tak wyzywa to nie ma to żadnej wartości w dyskusji. Mowa tak to doskonałe narzędzie ale pokaż mi jak ci się ją będzie wykorzystywać w takich warunkach jak moje czyli druga połówka zagranicą i 3/4 znajomych rozsianych po europie. Także jak widzisz nie każdy używa telefonu do zwoływania kumpli z bloku na mecz.
Po drugie nie posiadanie konta na FB/G+ nie oznacza bycia alternatywnym a jedynie brak znajomych w internecie. Ja sam mam koleżanki i kolegów z pracy w wieku ok 50tki, którzy używają tego medium.
Wracając do tematu to może faktycznie nie ma co dyskutować które lepsze bo każdy wybierze jak mu się wydaje, że będzie lepiej. Proponuje tylko pamiętać, że to nie wybór między 1 a 2 tylko między 300 MB vs 1300 mB bo czysty system zajmuje ok 700 ale mogę sie mylić niech ktoś poprawi (u mnie po ubiciu wszystkich programów jest 1100/1978).
picapau

Pochwały: 3
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?