• Reklama

zenfone 5 czy s960- dla dziewczyny

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

zenfone 5 czy s960- dla dziewczyny

Postprzez maciobrd » 15 wrz 2014, o 09:54

Witam. Proezę o pomoc w wyborze telefonu. Zalezy mi na plynnym dzialaniu bez zawieszan oraz na dobrej obudowie.Gry są nie istotne- nie bedzie na nim nikt w nic grał:D ogolnie ma byc ładny, solidny. Aha, i przegladarka ma dobrze smigać. Tak więc ktory lepszy? Asus czy lenovo?
maciobrd

Reklama

Re: zenfone 5 czy s960- dla dziewczyny

Postprzez ddr » 15 wrz 2014, o 12:35

Raczej zenfone, tylko wersja 2/16.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez maciobrd » 15 wrz 2014, o 13:00

A jakis argument? Czy procesor w asusie bedzie lepszy mimo ze jest dwurdzeniowy? I jak bedzie wyglafac zuzycie baterii w obu modelach? Podobno zenfone ma slabą bateryjkę...
maciobrd

Postprzez ddr » 15 wrz 2014, o 16:02

Na plusy zenfona to:
Pojemniejsza bateria
Dual sim
Obsługuje więcej pasm
Ponad dwukrotnie lepsza grafika
Obsługa glonass

Nie wiem jak z aparatami, ale w zenfone jest zadowalający. Czas działania na baterii zależy od użytkownika, nie znalazłem bugów drenujących baterię jak to bywa na xperiach. Na spoczynku z aktywnym wifi schodzi 10% na 8 godzin. Przy okazjonalnym pisaniu SMS i dzwonieniu potrzyma i dwa dni, przy prawie maksymalnym obciążeniu ze 3 godziny potrzyma. Procek jest w pełni wystarczalny, przynajmniej z2580, przy z2560 niektóre emulowane aplikacje miały przycinki których nie było na z2580, stąd powtarzam, że jedyna słuszna wersja to 2/16.
Niestety na temat zużycia baterii na lenovo się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności. Ma większą rozdziałkę i mniej pojemną baterię, ale też dość słabe bebechy co przekłada się na mniejsze zużycie baterii.

Pochwały przyznane za posta: 2
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez maciobrd » 15 wrz 2014, o 22:40

Wielkie dzieki ddr. Teraz już nie mam wątpliwości. Pochwała jak najbardziej zasłużona.
maciobrd

Powrót do Jaki telefon kupić ?