• Reklama

zenfone 5 brak slota dual sim!

zenfone 5 brak slota dual sim!

Postprzez jezol » czwartek, 15 stycznia 2015, 00:49

Witam.zamówiłem swój telefon w Komputroniku.celowalem w a501g, ponieważ zależało mi na dual simie. Kosztowal 699zł. Kiedy go dostałem i otworzyłem obudowę - zamarłem.. tylko jeden słota sim ,a później zobaczyłem na baterii model:t00j. O co tu chodzi? Chciałem a501cg i duala. Wiem że wrócę do salonu i go oddam/wymienię, ale wytłumaczcie mi proszę sytuację, o co właściwie chodzi..? Co prawda Komputronik w specyfikacji nie ma wzmianki o dual sim ale uznałem że skoro jest tam wersja a501cg to wszystko jest ok....:d
jezol

Reklama

en.001phone.cn=

Re: zenfone 5 brak slota dual sim!

Postprzez ddr » czwartek, 15 stycznia 2015, 00:54

O to chodzi że kupiłeś wersję z jednym slotem.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez jezol » czwartek, 15 stycznia 2015, 01:00

No dobrze szefie, więc aby uniknąć ponownie tej sytuacji powiedz jaki model właściwie mam teraz a jaki powinienem wybrać, bo z tego co widzę samo oznaczenie a501cg informuje tylko o tym że tu nie znajdę lte :d
jezol

Postprzez ddr » czwartek, 15 stycznia 2015, 01:21

Asus tak kombinuje z oznaczeniami że nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Po prostu szukaj i pytaj który ma dual sim.
Ewentualnie mam jedną sztukę zenfone 5 dual sim 2/16 z2560 z wgranym już najnowszym update WW do sprzedania po kosztach z gwarancją możliwe że dłuższą niż rok, taki układ z chinolem :). Jak jesteś zainteresowany to uderzaj na PW, oferta ważna do piątku.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez jezol » czwartek, 15 stycznia 2015, 11:42

Nie, ja jak kupuje to tylko nowy :) no ale co teraz? Jedyny sklep na miejscu który tym wgl handluje i to tylko na zamówienie to komputronik. Mam zamawiać ciągle po kilka sztuk i na miejscu rozpakowywać i sprawdzać co ma pod obudową? Bez jaj. A jak kupie od samego Asusa który pisze ze ma dual a może się to różnic w zależności od regionu to nawet nie wiem czego się spodziewać.. Swoją drogą od czego zależy jaki region? Xd
Na pewno jest normalny sposób na to czy ma dual sim czy nie xd
Wie ktoś jakie powinien mieć oznaczenie?
jezol

Postprzez fyme » czwartek, 15 stycznia 2015, 12:06

Ja kupiłem w oleole.pl wersję z dual sim. W specyfikacji było to wyraźnie zaznaczone. Tyle że za dual zapłaciłem 799 PLN a wysyłka była gratis. Mam wersję z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.
fyme

Postprzez jezol » piątek, 16 stycznia 2015, 00:40

ciężko było znaleźć odpowiedź ale już wiem o co chodzi.. musiałem się tego dowiedzieć czytając opisy aukcji na allegro.. -,-

okazuje się że w polskiej dystrybucji wszystkie wersje zenfone 5 obejmuje single sim. Dlaczego? nie mam zielonego pojęcia, ale podejrzewam, że niedługo asus zacznie reklamować to jako absolutna nowość na rynku i sprzedaż podskoczy. Ahh kapitalizm..

Napisałem do Asusa z pytaniem jak dostać wersję dual sim, dostałem odpowiedź, że ostatnio można dostać w EURO AGD RTV, i faktycznie, ale tylko w wersji czerwonej. Ciekawe jak to sprzedają skoro w polskiej dystrybucji ich nie ma, może idą prosto z chin? :) ja zamówiłem, w poniedziałek się okaże co to za cudo.

Wersja Dual sim, 16gb miejsca dyskowego, 2gb RAM, 1.6 x2 CPU
jezol

Postprzez mrergie » piątek, 16 stycznia 2015, 00:58

Nic nowego, wystarczyło rozejrzeć się na forum, bo o wersjach z 1 slotem na sim było wielokrotnie pisane.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez blue_voyager » piątek, 16 stycznia 2015, 01:05

Asus lubi takie numery. Potrafili wyprodukować różne wersje Zenfone4, które różnią się wielkością ekranu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 207
Ostrzeżenia: -1

Postprzez jezol » piątek, 16 stycznia 2015, 01:56

a niech robi, ale niech też oznaczy je odpowiednimi symbolami a nie, że mając to samo oznaczenie można trafić na 4 różne specyfikacje.. po prostu szkoda słów. Jestem ciekaw jak tam w Taipei musi wyglądać magazyn i jak chińczyki się w nim odnajdują..
jezol

Postprzez fyme » piątek, 16 stycznia 2015, 12:10

jezol napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam dokładnie taką wersję i spokojnie to jest oficjalna wersja na Polskę. Też mam czerwony choć chciałem biały ale innych nie ma. Zostaje tylko kupić na stronce Asusa tylną klapkę (wydatek ponad 100 PLN z wysyłką)
Ps: oleole.pl i rtv euro agd to w sumie jeden sklep ;)
fyme

Postprzez fusse » piątek, 16 stycznia 2015, 17:51

tutaj autor tematu myli sie co do oznaczen,ze wszystkie pod to same oznaczenie są robione. 501cg = zawsze 1 slot 500cg = 2 sloty.
fusse

Pochwały: 7

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna