• Reklama

Zenfone 4 - bateria

Zenfone 4 - bateria

Postprzez Ryboos » 2 maja 2015, o 16:37

Dzien dobry

Zdaję sobie sprawę, że bateria w tych telefonach jest bardzo słaba, ale nie wyobrażałem, że może być aż tak.
Ostatnio jak kładłem się spać i ustawiałem budzik miałem 41% baterii, wszystkie aplikacje wyłączone, wifi, przesył danych itd. również. Rano budzik mnie nie obudził, gdy wstałem po 9 godzinach od jego ustawiania telefon był wyłączony (na pewno bateria wytrzymała mniej niż 8 godzin). Czy to jest normlane dla tego telefonu, czy ja mam jakiś felerny egzemplarz albo źle ją na początku użytkowałem. Mogę dodać, że mój poprzedni telefon o niewiele większej pojemności przez noc zużywał do 10%.
Czy istnieje możliwość kupienia gdzieś baterii do tego telefonu, a może jakiś zamiennik o większej pojemności?
Telefon kupiony w lutym w x-komie.
Ryboos

Reklama

Re: Zenfone 4 - bateria

Postprzez MikeM » 2 maja 2015, o 19:13

To nie jest normalne. Kiedyś walczyłem ze zużyciem w zenku 5tce: asus-zenofone-5-problem-bateria-t15769.html#p155423 . Od tamtej pory mam spokój (czasem się tylko zdarza ze jakaś aplikacja jest w użyciu w tle i zużywa za dużo energii, ale jeden rzut oka w Wakelock Detector pozwala sprawdzić z czym jest problem i co trzeba wyłączyć).

Autor postu otrzymał pochwałę
MikeM

Pochwały: 7

Powrót do Dyskusja o telefonach ASUS