• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez BnQ » 12 sty 2017, o 22:17

Czyli od Villego nie ma co brać.. Czytałem wcześniej, że Villy i AAAWatches, to może być ten sam sprzedawca, więc od AAAWatches też nie ma co ryzykować z kupnem przez paypal?
BnQ
 
Posty: 102
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:08
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Warson » 12 sty 2017, o 23:16

od miesiąca uważnie śledzę różne dyskusje na ten temat, póki co z problemami od AAA jeszcze nie słyszałem.
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez BnQ » 12 sty 2017, o 23:26

Co napiszecie na temat sprzedawcy watchfactory?
http://v.yupoo.com/photos/watchfactory/albums/

Póki co najlepszym wyborem jest AAAWatches?
BnQ
 
Posty: 102
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:08
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez hajsik01 » 13 sty 2017, o 01:33

Nawet nie straszcie... zamówiłem u villego przed wczoraj. Dzisiaj już się pojawił numer trackingu także zobaczymy co dalej będzie
hajsik01
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lis 2016, o 17:36
Telefon:: Zoppo

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Przekret » 13 sty 2017, o 01:35

BnQ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Brałem już od AAAWatches 4 zegarki i jak na razie nie było żadnego problemu.
Przekret
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sie 2016, o 12:12
Telefon:: Mi6

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez victor44 » 13 sty 2017, o 07:11

Panowie mam propozycje pokazcie prosze wasze zakupy i od kogo kupiony. Ja tez chcialbym jakis zegarek zakupic ale chcialbym zobaczyc jaki macie gust, moze cos mi spasuje
victor44
AKTYWNY
 
Posty: 259
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 16:11
Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Darraz » 13 sty 2017, o 08:45

victor44 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Obrazek

Obrazek

Akurat ode mnie pewnie nie oczekiwałeś odpowiedzi, bo to tylko Parnis a nie żaden IWC, TAG czy Panerai, więc koledzy w pracy nie patrzą z zazdrością zastanawiając się jakim cudem stać mnie na takie cacka.
Żeby było w 100% na temat, to jeszcze źródło:
http://s.aliexpress.com/6ruaAFZv
Przesyłka szła tylko 16 dni, niestety w tej chwili ten model nie jest w tym sklepie dostępny. 11.11 w dniu sporych promocji zamiast okolic 100$, bo w tej okolicy mniej więcej na Ali chodzą udało się "wyrwać" za 75$. Wykonanie rewelacyjne, jest się z czego cieszyć. Mechanizm ST25, pierwszy tydzień spieszył się w okolicy 15 sekund na dobę, potem zaczął się rozpędzać. W tej chwili od miesiąca trzyma równo 22 sekundy przyspieszenia na dobę i ta "równość" mnie cieszy, bo po regulacji powinien być bardzo dokładny.
Darraz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 22:56
Pochwały: 1
Telefon:: Honor 8

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez victor44 » 13 sty 2017, o 09:35

@Darraz: dlaczego tak sadzisz jak jest fajny nie musi byc Armani czy DIesel, ale z chęcią bym poogladal zegarki a nie czasem jalowe dyskusje najlepiej jakis link gdzie kupic albo dhgate albo ali
ps cos zdjecia mi sie nie wyswietlaja...
victor44
AKTYWNY
 
Posty: 259
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 16:11
Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Yar0 » 13 sty 2017, o 12:31

Darraz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeżeli ktoś szuka zegarka w kwocie tak do 200$ to ja celowalbym w Orienta, Seiko lub Citizen chociaż nie twierdzę że Parnis jest zły.
Yar0
 
Posty: 59
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 20:03
Telefon:: Elephone p6000

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomikitwo » 13 sty 2017, o 13:21

Yar0 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie. Lepiej w tych pieniądzach kupić oryginalnego Citka, Seiko, Military Hanowa lub nawet Hilfigera, bo jako nieliczne z modowych są dobrze wykonane, a nie łazić jak ostatni wioch-men z podróbka Taga za 100$.... Tych co kupują podrobione Diesle to już w ogóle nie rozumiem. Oryginały nie są jakieś tam astronomicznie drogie, ale wolicie kupić chińskie gówno za pół ceny oryginału, bo szpan ten sam, ale o połowę tańszy....
Poza tym nie wiem czy wiecie, ale jak podróba trafia na naprawę do autoryzowanego serwisu to jest z miejsca zatrzymywana i idzie od utylizacji.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Darraz » 13 sty 2017, o 14:00

victor44 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dodawałem przex tapatalka... zazwyczaj problez fotami nie było. Wrzucę w wolnej chwili na imgura, może problem zniknie.
Darraz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 22:56
Pochwały: 1
Telefon:: Honor 8

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez akir » 13 sty 2017, o 14:34

Darraz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dodawałem przex tapatalka... zazwyczaj problez fotami nie było. Wrzucę w wolnej chwili na imgura, może problem zniknie.

Wyświetlają normalnie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość