• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez szmydu » 29 lis 2016, o 16:05

dyngs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zegarek był z pudełkiem czy bez ?
szmydu
 
Posty: 81
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 20:25
Pochwały: 7
Telefon:: lg

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez dyngs » 29 lis 2016, o 20:14

szmydu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zegarek był z pudełkiem czy bez ?

Tak orginalne pudełko.
dyngs
 
Posty: 0
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 14:03
Telefon:: xiaomi
ROM: MIUI

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez szmydu » 30 lis 2016, o 01:19

dyngs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na screenie z aukcji był ten zegarek czy coś zupełnie innego ?
szmydu
 
Posty: 81
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 20:25
Pochwały: 7
Telefon:: lg

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez krzysbb » 30 lis 2016, o 21:16

Villy zawsze wystawiał aukcję z katalogowym zdjęciem w bardzo niskiej rozdzielczości. W opisie była informacja, że zegarek wysyła wraz z oryginalnym opakowaniem.
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Nexus55 » 30 lis 2016, o 22:22

dyngs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jakieś 3 tyg temu przyszedł do mnie zegarek od villego festina f16774/1, do uc wyslalem screen z aukcji i potwierdzenie przelewu z banku i tyle, po zapłaceniu u villego przyszedł do mnie po ok. miesiącu. Sam zegarek wydaje się być dosyć dobrej jakości jak na podróbę za tą cenę na razie wszystko jest ok.


Czy wysyłając screen z aukcji obcinałeś adres strony ? I czy wysyłając potwierdzenie przelewu widniało na nim że wpłata była do villystore czy do tego systemu onekpay ? ;)
Nexus55
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2016, o 21:38
Telefon:: Lenovo

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez monkeyhook85 » 1 gru 2016, o 01:01

Ma ktos sprawdzony sposob czyszczenia bialych g-schockow? Chodzi o tanie podrobki. Ew moze ktos ma porownanie do drozszych podrobek badz orginalu - czy te biale tez sie robia szaro brudne?
monkeyhook85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 17:27
Pochwały: 1
Telefon:: hcwd
ROM: jw

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Warson » 1 gru 2016, o 13:54

Cześć, czy ktoś z was zamawiał zegarki od Villego? Mam na myśli Armani lub Diesla.
Krążą informację że zegarmistrze nie mogą uwierzyć że to Chinole. Czy one są wyglądowo i mechanicznie tak bardzo dobrze wykonane?
Ogólnie Polecacie u Niego zamawiać? Czy ma ktoś fotki poglądowe w większej roździelczości i może podesłać na PW?
Działają dodatkowe tarcze i zegary (te małe)?

Kupiłem kiedyś na Alli "Diesla" za 5$, bez działających małych tarcz, niestety padł po miesiącu, rozkręciłem i w środku pusty i nic więcej.
Jak to jest z zegarkami u Villego?

Boje się wydać 400zł za coś co może faktycznie być warte 5$.

Z góry dziękuję za pomoc i opinie.
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez polak.krk » 1 gru 2016, o 14:14

Odpisze Ci tylko na pytanie o zagermistrzow. W sklepach Armaniego/Diesla sa sprzedawane zegarki z Chin, wiec nie dziwne ze nie moga rozpoznac. :D Pewnie przechodza lepsza kontrole jakosci ale mechnizm w srodku to badziew. Czy oryginaly czy nie.

Jesli chcesz lepszy mechanizm to spojrz na firmy ktore tylko tym sie zajmuja. Budzetowe: Atlantic, Orient, Seiko, Zodiac, z chin - Parnis. Nigdy takie zegarki nie beda kosztowac 5$.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Warson » 1 gru 2016, o 14:47

dziękuję, natomiast ty mi przedstawiłeś nazwy firm które znam, a ja pytałem o kwestię zakupu tychże firm u Villego a nie np. w "Apart"
Warson
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 19:01
Telefon:: Samsung Galaxy S V

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mkgga » 1 gru 2016, o 17:30

Warson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Villy sprzedaje podróbki bardzo dobre jakościowo, mam jeszcze od niego casio ediface kupiony w 2014 roku w jego pierwszym sklepie na ali i wszystko śmiga do tej pory. Nie masz czego się obawiać, chyba tylko celnika....
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez krzysbb » 1 gru 2016, o 20:57

Zegarmistrz nie mógł też uwierzyć, że mój EF http://telchina.pl/post288822.html#p288822to podróba i powiedział że w tej cenie u niego wyszedł by sam mechanizm miyota, który siedzi w zegarku
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez marcoos1 » 1 gru 2016, o 21:04

Drogi zegarmistrz :)
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość