• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez skazi » 28 lip 2016, o 10:30

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ciekawe ten mechanizm w wątku o zegarkach przewija się kolejny raz, nie jest po to by uniknąć vatu ale daje pewną szanse uniknięcia problemów z kancelarią więc w czym problem. U większości sprzedawców masz aukcję typu order anything, czasami zdjęcie zabawki a w tytule nr modelu tak jest w Villy store. Jak myślisz po co to robią bo na pewno nie dla swojej wygody

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak działa taka kancelaria, ale domyślam się że jak ściemnimy że zamawialiśmy coś innego a przyszedł zegarek to będą chcieć od nas jakiegoś dowodu na potwierdzenie naszych słów. Wysyłając im zrzut np. ze sklepu villego mamy tam nr modelu, raczej się domyślą o co chodzi, nawet jeżeli jest bez zdjęcia:-)
Wg mnie jeśli ktoś zamawia podróbę to powinien liczyć się z tym, że może ponieść konsekwencje jeśli przesyłka zostanie zatrzymana.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 28 lip 2016, o 10:36

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ciekawe ten mechanizm w wątku o zegarkach przewija się kolejny raz, nie jest po to by uniknąć vatu ale daje pewną szanse uniknięcia problemów z kancelarią więc w czym problem. U większości sprzedawców masz aukcję typu order anything, czasami zdjęcie zabawki a w tytule nr modelu tak jest w Villy store. Jak myślisz po co to robią bo na pewno nie dla swojej wygody

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak działa taka kancelaria, ale domyślam się że jak ściemnimy że zamawialiśmy coś innego a przyszedł zegarek to będą chcieć od nas jakiegoś dowodu na potwierdzenie naszych słów. Wysyłając im zrzut np. ze sklepu villego mamy tam nr modelu, raczej się domyślą o co chodzi, nawet jeżeli jest bez zdjęcia:-)
Wg mnie jeśli ktoś zamawia podróbę to powinien liczyć się z tym, że może ponieść konsekwencje jeśli przesyłka zostanie zatrzymana.

Dlatego są aukcję order anything, jest kwota wiadomość dotyczącą towaru np wspomniany kołowrotek. Tak jest to cwaniakowanie. Ale gdy kupujesz dla siebie jeden zegarek i nagle dostajesz do zapłacenia 3 tys kancelarii to troszkę ból więc pozostaje kopać się z koniem.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6
Góra

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez CamtraX » 28 lip 2016, o 10:57

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Grupa Alibaba weszła na nowojorską giełdę (Wall Street) i tym samym zobowiązała się min. na walkę z podrobionymi znakami towarowymi... (cyt.)
pozdr
CamtraX
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lip 2016, o 12:17
Telefon:: Iphone

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 28 lip 2016, o 11:07

CamtraX napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Grupa Alibaba weszła na nowojorską giełdę (Wall Street) i tym samym zobowiązała się min. na walkę z podrobionymi znakami towarowymi... (cyt.)
pozdr

Dlatego większość jest na dhGate

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6
Góra

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Rangiz » 28 lip 2016, o 11:30

Buty i odzież też przenosi się na dhgate. Pytanie tylko czy to pewny portal bo większość opinii jest negatywna.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 28 lip 2016, o 11:35

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sporu nie miałem a kilka paczek tam zamawiałam, co do elektroniki wolę inne sklepy gdzie jest ochrona PayPal

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez blue_voyager » 28 lip 2016, o 11:37

Zaczynacie odchodzić od tematu dyskusji. Chcecie porozmawiać o kwestii podróbek itp, załóżcie osobny watek. Ten dotyczy zegarków.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ziomson » 3 sie 2016, o 09:50

Panowie!
Szukam tego sklepu Villyego i nie mogę odszukać.
Pomożecie? :)
ziomson
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 09:44
Telefon:: lumia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez yarro » 3 sie 2016, o 10:06

ziomson napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pomożecie :)
http://www.aliexpress.com/store/2338081
yarro
AKTYWNY
 
Posty: 214
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 19:46
Pochwały: 2
Telefon:: NOKIA
ROM: 32

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez krzysbb » 3 sie 2016, o 17:10

EF-547D-7AV od Villego

Obrazek


Jak dla mnie 10/10
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez matikes249 » 3 sie 2016, o 18:57

Cena ?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
matikes249
 
Posty: 23
Dołączył(a): 4 sty 2016, o 20:37

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez krzysbb » 3 sie 2016, o 19:30

40$
krzysbb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 00:40
Pochwały: 1
Telefon:: e51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości