• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez phenom99 » 26 lis 2014, o 02:14

no byl ostatni napewno ;/ ale czyzby tylko 1 aukcja byla ;/

no ten twoj tez ok ;/ tylko cena ;/ 240 dolcow to prawie 800 zł za 1200 zł mam orginal wiec troche nieoplacalne szukam czegos do 100$
phenom99
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 16:41
Telefon:: Motorola

Reklama

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bumbum » 26 lis 2014, o 11:19

jurekg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wpierw im wysłałem skany z aukcji, a potem zrewidowali. W sumie to zegarek wyglądał jak Parnis a nie Rolex, nie było zadnego znaczka itp.
Proste, jak zatrzymają to nic nie wysyłać i tyle. Paczkę otwierają dopiero gdy jest zgłoszona do odprawy.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 26 lis 2014, o 12:12

Czyli zamawiasz zegarka na aukcji nie widać żadnych znaków firmowych jeśli zatrzymają to dać sobie spokój i spisać na straty?
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez jurekg » 26 lis 2014, o 12:25

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak własnie myślałem,że taka będzie procedura. Gdyby mój trafił na cło - nie przyznałbym się do przesyłki, tylko próbowałbym ze sprzedawcą negocjować powtórną wysyłke z dopłatą poniesionych kosztów, bądź częściowy zwrot (z uwzględnieniem kosztów przesyłki zwrotnej, którą on musiałby ponieść).
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez dessiner » 26 lis 2014, o 14:43

Jaki zegarek do 50 zł polecacie ?
coś takiego nowocześniejszego np: http://www.aliexpress.com/item/2014-new ... 15274.html
dessiner
 
Posty: 42
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 18:26
Telefon:: nokia
ROM: wp 8

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomeklodz » 26 lis 2014, o 14:49

Małe tarcze to atrapy lepiej szukać bez nich
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 11:06
Pochwały: 6

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez existe » 26 lis 2014, o 16:03

dessiner napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


w tej cenie 15$ to niewiele jest
curren, skmei (analogowo-cyfrowe). chyba na weide to za malo
jesli jest wiele tarcz to na sto nie dzialajace - dla mnie to wstyd nosic cos takiego, ale moze ktos lubi
wszystkie te 3 marki byly tu opisywane
przyklady:
http://www.aliexpress.com/item/CURREN-8 ... 92462.html
http://www.aliexpress.com/item/WEIDE-WH ... 38170.html
http://www.aliexpress.com/item/SKMEI-Me ... 11018.html

chyba ze w piatkowej promocji beda jakies drozsze dostepne w tej cenie
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez bumbum » 26 lis 2014, o 16:05

No ja własnie dostałem kolejne pismo z UC w sprawie zegarka. Zatrzymany jako dowód w sprawie. Teraz na pewno kolejne przesłuchania, rozprawy. I pomimo ze jestem na prawie, to mam juz dość tych pism i jezdzenia na przesłuchania. Ja nie wiem jak Wy się nie boicie kupować podróbki.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez Radarro » 26 lis 2014, o 18:27

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie zazdroszczę Ci tej trudnej sytuacji, jednak bardzo przysłużysz się "podróbkowej" społeczności dając znać jak rozwija się sprawa. Ryzyko i strach zawsze jest, jednak niektórzy (w tym ja) lubią ten dreszczyk emocji - sam czekam na replikę Omegi. Na Twoim przykładzie widać jasno i wyraźnie, że nigdy przenigdy nie należy się przyznawać do paczki dostając pismo z UC. Najlepiej już na starcie umówić się ze sprzedawcą jak postąpić kiedy przesyłka zostanie odesłana.

Czy zdarzyła się komuś sytuacja (poproszę o informację z pierwszej ręki, nie "koledze kolegi otworzyli"), że przesyłka została otwarta mimo braku reakcji na pismo z UC? Czy to potwierdzona informacja, że paczka jest odesłana z tym samym numerem trackingowym?
Radarro
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 00:31
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tomek101279 » 26 lis 2014, o 18:42

Podstawowe zasady zamawiania oryginalnych "inaczej" zegarków!!!!

Jeśli będziesz stosować się do tych zasad szansa na zatrzymanie paczki znacząco zmaleje....

-wybieraj aukcje bez widocznych znaków towarowych
-nie zamawiaj zegarka w pudełku
-jeden zegarek w paczce

Są to trzy podstawowe zasady, jeśli jednak paczka zostanie zatrzymana

-nie przyznawaj się do niej (zostanie odesłana do chińczyka)
-dogadaj się z myfriendem co do ponownej wysyłki i pokrycia jej kosztów
-jeśli jesteś twardzielem a na aukcji nie ma znaków towarowych możesz wysłać skan do UC i prosić chińskie bożki o łaskawość losu.....


Proponuje jeśli jest ktoś władny do przyklejenia tego na samym początku tematu, bo jak czytam w temacie o zatrzymanych paczkach płacze ludzi co zamówili 10 armanich w 1 paczce to mnie po prostu śmiech rozrywa
tomek101279
 
Posty: 169
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 14:24
Lokalizacja: łódź
Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez tranc » 26 lis 2014, o 19:02

zawsze możecie zamówić na skrytkę pocztową albo do jakiegoś "mailboxa". nie praktykowałem ale pewnie by to pomogło w razie wtopy
tranc
AKTYWNY
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lip 2014, o 20:01
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez szymi » 26 lis 2014, o 19:12

tranc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

co za głupoty piszesz... po prostu zamiast do ciebie pismo o potwierdzenie zawartości dojdzie na skrzynkę pocztową, na tym etapie nie są wyciągane żadne konsekwencje, machina rusza dopiero jak odpowiesz na to pismo, a sam widzisz że w takim przypadku skrytka pocztowa gówno daję, wiec swoje "sprawdzone" rady zachowaj do siebie
Ostatnio edytowano 26 lis 2014, o 19:14 przez szymi, łącznie edytowano 1 raz
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron