• Reklama

Zegarek z mapami i GPS

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Zegarek z mapami i GPS

Postprzez ryjek201 » sobota, 9 stycznia 2016, 18:46

Witam, szukam zegarka z funkcją nawigacji. Bardzo dużo jeżdżę na rowerze i przydałby się taki gadżet, który by nawigował tak jak telefon poprzez google maps lub nokia maps. Uciążliwe jest zsiadanie z roweru za każdym razem by sprawdzić drogę a telefonu za 1,5 kloca nie przyczepie na żaden uchwyt bo im nie ufam. Markowe zegarki z android wear mają taką funkcję aczkolwiek może coś od kitajców?

Oczywiście interesują mnie zegarki, które mają możliwość samodzielnej nawigacji jak i tych, które nawigują przy współpracy z smartphonem.
ryjek201

Pochwały: 2

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Odp: Zegarek z mapami i GPS

Postprzez sudione » niedziela, 10 stycznia 2016, 00:50

Zegarka nie polecę, bo GPS w zegarku to po prostu nieporozumienie, czy patrzymy na czytelność mapy, czy na baterię.
Co do uchwytu, przejechałem całą Polskę i na uchwycie z podwójnym zabezpieczeniem spokojnie telefon nie ma szans się rozbić (SAMSUNG S5 + etui SPIGEN + szkło hartowane). Spadł mi kilkanaście razy, bo mi się nie chciało zakładać gumki i wszystko przeżył.:)
sudione
NewsMan

Pochwały: 12

Re: Odp: Zegarek z mapami i GPS

Postprzez ryjek201 » czwartek, 14 stycznia 2016, 14:37

sudione napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kilka razy ci spadł i nic się nie stało, spadnie ci kolejny raz i będzie wielki lament gimbazy z palcem w nocniku na forach "stłukłem wyświetlacz co robić?"

Ja uważam, że takie rozwiązanie jest jak najbardziej przydatne i takiego szukam. Mała kropka na mapie byłaby jak najbardziej użyteczna do tego punkty poi i jest miodzio. Mi się przyda. Ktoś coś?
ryjek201

Re: Zegarek z mapami i GPS

Postprzez marx » czwartek, 14 stycznia 2016, 19:12

od wczoraj testuje smart watch Android Wear NO.1 D5 , pierwsze wrażenia pozytywne, urządzenie poza krokomierzem i pulsometrem ma funkcjonalność telefonu. Brak jest aparatu foto.
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez Will5on » czwartek, 14 stycznia 2016, 19:36

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozumiem, że na dniach będzie recenzja?
Szukam czegoś ciekawego.
Will5on

Pochwały: 3

Postprzez ryjek201 » czwartek, 14 stycznia 2016, 20:03

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ma to jakieś funkcjonalne mapy?
ryjek201

Postprzez marx » piątek, 12 lutego 2016, 22:52

test-inteligentnego-zegarka-no-1-d5-tani-dobry-smartwatch-t25531.html

Mapy google ,
możesz zainstalować też inną nawigację
marx
Administrator

Pochwały: 193

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch