• Reklama

Zegarek jako smartfon - porównanie Star K2 i ZGPAX S8

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Zegarek jako smartfon - porównanie Star K2 i ZGPAX S8

Postprzez xsysiu » sobota, 19 września 2015, 02:21

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, jak w tych smartwatch-ach z synchronizacją ze smartfonem? Gdzieś na forum o androidzie przeczytałem, że s8 ma z tym problem, ak jest z K2, działa np. jako zestaw głośnomówiący? Jestem na razie w posiadaniu SW NO1 sun2 ale kiepska bateria go dyskwalifikuje pomimo kozackiego wyglądu. Zresztą apetyt rośnie w miarę jedzenia i przydałby mi się pełny android ale z możliwością synchronizowania z tel.
xsysiu

Reklama

Postprzez pakerps » sobota, 19 września 2015, 15:46

miałem ZGPAX S8 , przetestowałem go bardzo dokładnie, zegarek jest w porządku po zmianie launchera np na NOVA, synchronizacji miedzy telefonem a zegarkiem nie próbowałem bo synchronizacja dwóch androidów to troche kiepska sprawa i nie taka prosta, jakis jeden prograam do obustronnej synchronizacji zainstalowałem ale z miernym skutkiem,
Zegarek ma tylko 512 mb ramu a to naprawde mało i często łapał lagi
Powód z jakiego go sprzedałem to - BATERIA, tragedia z baterią naprawde :)
Jak schodził do okolo 40 % juz sie wyłączał , a zejście do tego poziomu zajmowało przy uzywaniu go naprawde szybko, a dodatkowo bardzo się nagrzewał :) wręcz parzył nadgarstek. Podsumowując jakby nie bateria, przegrzewanie i więcej ramu zegarek był by naprawde idealny a tak to lipa do kwadratu.
pakerps
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez xsysiu » sobota, 19 września 2015, 22:32

pakerps napisał(a):Podsumowując jakby nie bateria, przegrzewanie i więcej ramu zegarek był by naprawde idealny a tak to lipa do kwadratu.

A którą wersję miałeś z 2 czy 5 Mpx aparatem na papierze? Z powodu baterii pozbywam się No1 sun2 bo nawet 8 godzin w synchronizacji nie wytrzymuje.
xsysiu

Postprzez piechucki » niedziela, 20 września 2015, 01:23

Niestety, ale nie było wersji 5 Mpx. Maksimum to 2 Mpx :(
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez wilkw » środa, 23 września 2015, 14:38

A gdzie można kupić ten Star K2 ? Czy on się nazywa jakoś inaczej?
wilkw

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin