• Reklama

Zegarek CASIO

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Postprzez carlos_69 » sobota, 13 lipca 2013, 14:35

Ten model to tylko z niebieską tarczą.
Czarna - nie ma wyrazu, zegarek traci na wyglądzie, Biała - hmmm... lepsza ale to nie to, Niebieska - po prostu super.

Na aukcji, która podałeś, jest opcja wyboru koloru, ale w całej aukcji brak opisu, czy jakiegokolwiek wskazania możliwości wyboru koloru. Brak również zdjęć zegarków w innych kolorach.
carlos_69

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Widmo » niedziela, 14 lipca 2013, 02:17

Dokładnie, też nie wyobrażam sobie tego modelu z inną tarczą niż niebieska :)

Zazdroszczę koledzę bumbum, kupując za 48$, bo szkoda mi wydać 60$ na zegarek, który i tak wiem, że jest podrobiony. Co to różnic to czytałem, że w podróbkach mechanizm jest ten sam, a różnice można zauważyć na pasku głównie.
Poczekam jeszcze trochę może będzie coś tańszego, a jak nie to przemyślę to.

A co myślicie o tym zegarku?
[hide]http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-arrival-WEIDE-brand-Fashion-multifunction-dual-core-and-display-diving-sports-watch-relogio/566521073.html[/hide]
Już raz go zamówiłem za 18$ z super dialy deals, ale nie wniosłem opłaty, bo nie jestem co do niego przekonany, a dzisiaj znów będzie super ofertą.
Widmo

Postprzez Dom_ino » wtorek, 16 lipca 2013, 16:34

a nie wiecie gdzie mozna na ali znalezc dobra i pewna imitacje casio g-shock ?
Dom_ino

Postprzez bumbum » piątek, 19 lipca 2013, 14:16

Widmo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale ja jeszcze za wysyłkę płaciłem więc w sumie ponad 60usd wyszło.

Obrazek

Kupiłem tez drugi, ale to totalna podróba, kosztował 3,6usd. Pracuję w serwisie Pojazdów Trakcyjnych i szkoda by było zniszczyc zegarek za ponad 60usd wiec 3,6 dolara jak sie upaćka w smarze czy porysze to mała strata.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Postprzez Widmo » wtorek, 23 lipca 2013, 03:17

No bardzo ładna sztuka z tego za 60$ :) Po tym czasie co go masz dalej wszystko ok? Z mechanizmem jest dobrze? Myślisz, że szkło naprawdę szafirowe? Ja jedynie czekam aż mi pocztą przyślą wirtualną kartę i też od razu zamawiam z tej aukcji o której rozmawialiśmy :)

Co do tej podróbki za 3$ to muszę przyznać, że całkiem dobry pomysł, aby taki do pracy brać :) Jak go znalazłeś? Bo chyba zgapię od Ciebie ten sposób, aby nie niszczyć drogiego zegarka :)

Dzięki za fotki i za pomoc przy wyborze zegarka!
Widmo

Postprzez szkot80 » wtorek, 23 lipca 2013, 12:49

Powiedzcie mi koledzy, takie zegarki jak TISSOT itp na lajcie przechodzą przez odprawę celną, zero kłopotów. Kupił bym sobie jakiegoś ale nie wiem czy problemu nie będzie.
szkot80

Postprzez bumbum » poniedziałek, 29 lipca 2013, 11:19

żona ostatnio machnęła mi dość porzadnie w szybke puszką sardynek :), ale zadnego sladu, nwet najmniejszego, więc raczej szafirowe bedzie. Zegarek tez był juz pod woda i wszystko w porzadku.
Ten drugi niestety spadł mi w pracy na metalowy rant szafki i delikatnie pękło szkiełko. Szkoda ze nie kupiłem kilka sztuk bo teraz prawie 8usd kosztuje [hide]
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 88009.html[/hide]
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Re: Zegarek CASIO

Postprzez bumbum » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:55

jesli ktos szuka zaufanego sprzedawcy to dzisiaj właśnie przyszedł kolejny tissot ale z oryginalnym pudełkiem i papierami.[hide]
http://www.aliexpress.com/item/Classic- ... 86364.html[/hide]
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez carlos_69 » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 19:01

Jak oceniasz ten zegarek: wykończenie, jakość, szkło (jest szafirowe czy nie?)
Zamawiałeś u innych sprzedawców? Np u tego http://www.aliexpress.com/item/PRC-200-original-Chronograph-Japan-movment-Chronograph-full-function-sapphire-crystal-super-clear-face-men-s/498697677.html jest poniżej 60$ z wysyłką tylko nie wiem czy to będzie dokładnie to samo co na aukcji którą wskazałeś.
carlos_69

Postprzez Widmo » wtorek, 13 sierpnia 2013, 00:55

Jeszcze nie kupiłem zegarka i od dawna zastanawiam się nad zakupem od sprzedawcy, którego właśnie udostępniłeś (miałem nawet zamówienie, tylko czekało na zapłatę). I cieszę się z tego powodu, że zastanawiałem się dłużej, bo właśnie ma 10% zniżkę, czyli opłaca się zegarek kupić. Zegarek ma szafirowe szkło, pełną funkcjonalność i wszystko jest z zegarkiem w porządku, jedynie czekam na odpowiedź dotyczącą mechanizmu, bo na te aukcji jest to jakiś japoński mechanizm, a ten sam sprzedawca na innej za wyższą cenę ma ETE szwajcarki mechanizm (gdzie kupował na aukcji polak i komentarz pozytywny) http://www.aliexpress.com/item/ETA-G10- ... 99826.html
Widmo

Postprzez carlos_69 » wtorek, 13 sierpnia 2013, 12:58

This is T17 Japan movement, chronograph works. but not works same as ETA , so sell USD 58/pc if you need original one, please buy ETA USD 78/pc one, that one works all same as original men's watch, swiss movment, Chronograph, full function, sapphire crystal, super clear face, men's watch

Z tego wynika, że ten tańszy ma japoński mechanizm, a droższy egzemplarz ma szwajcarski.
carlos_69

Postprzez Widmo » wtorek, 13 sierpnia 2013, 22:48

Ja chyba za dużo pytań im zadawałem, bo tej odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem :) Zdecydowałeś się na któryś egzemplarz? Ja jeszcze się zastanawiam, ale na pewno, któryś zamówię nim minie 10% upust :)
Widmo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić