• Reklama

Zegarek Casio

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Zegarek Casio

Postprzez nick » czwartek, 11 grudnia 2014, 19:55

Kupiony dla żartu tu:
[hide]http://www.aliexpress.com/snapshot/6351984805.html?orderId=64668350022588[/hide] Kupiłem 3 sztuki bo założyłem, że jeden będzie szybszy od drugiego ;) Na fotce już tylko 2 sztuki bo jedna znalazła nabywcę zanim zabrałem się za focenie :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zegarek ma podświetlenie diodą RGB i można sobie wybrać jeden z kilkunastu kolorów+ różnokolorowe migotanie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Egzemplarz chodzący najpunktualniej śpieszy się 2 sekundy na dobę, najszybszy- plus 11 sekund na dobę :D
nick

Pochwały: 3

Reklama

Re: Zegarek Casio

Postprzez existe » czwartek, 11 grudnia 2014, 20:24

duzo masz jeszcze tych zakupow ? bo to juz chyba z 5 watek jaki stworzykes a na wszystko sa juz watki,
na zegarki i inne ciekawe zakupy
az boje sie tu patrzec ze kolejne majtki znowu wystawisz
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez nick » czwartek, 11 grudnia 2014, 20:27

existe napisał(a):duzo masz jeszcze tych zakupow ? bo to juz 3 watek jaki stworzykes a na wszystko sa juz watki,

To już koniec :D
Zgodnie z tym, co napisał marxxx "Dla każdego rodzaju towaru/przedmiotu zakładamy osobny temat w dziale aliexpress-co-warto-kupic-f119.html..."
Więc tak zrobiłem, jak popełniłem błąd, to proszę moderatora o poprzenoszenie postów
nick

Postprzez jurekg » czwartek, 11 grudnia 2014, 21:48

Jeżeli to są zegarki kwarcowe, to dokładność chodu jest beznadziejna.

Wysłane z mojego NewmanK1
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez blue_voyager » czwartek, 11 grudnia 2014, 21:55

nick napisał(a):
existe napisał(a):duzo masz jeszcze tych zakupow ? bo to juz 3 watek jaki stworzykes a na wszystko sa juz watki,

To już koniec :D
Zgodnie z tym, co napisał marxxx "Dla każdego rodzaju towaru/przedmiotu zakładamy osobny temat w dziale aliexpress-co-warto-kupic-f119.html..."
Więc tak zrobiłem, jak popełniłem błąd, to proszę moderatora o poprzenoszenie postów

No jakby tak każdy chciał zakładać wątek do każdego swojego zakupu to dopiero by się tu działo. Adminowi chodziło o ciekawe zakupy, znaleziska itp. Co jest ciekawego w Twoich gaciach kąpielowych???
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez nick » czwartek, 11 grudnia 2014, 23:06

jurekg napisał(a):Jeżeli to są zegarki kwarcowe, to dokładność chodu jest beznadziejna.

Wysłane z mojego NewmanK1

Jaka cena, taka dokładność, spodziewałem się aż będą chodzić mniej dokładnie

blue_voyager napisał(a):No jakby tak każdy chciał zakładać wątek do każdego swojego zakupu to dopiero by się tu działo. Adminowi chodziło o ciekawe zakupy, znaleziska itp. Co jest ciekawego w Twoich gaciach kąpielowych???

OK, niech będzie że źle zrozumiałem marxxxa. A w samych gaciach? Że wśród miliona gaci za kilka$ te akurat uważam za warte tych mega pieniędzy i wstydu nie ma.
nick

Postprzez marx » piątek, 12 grudnia 2014, 00:58

Fajnie ze włożyłeś sporo wysiłku w udokumentowanie zakupów i ich ocenę.chodzi mi aby do każdego gatunku towarów był osobny wątek, np oświetlenie Led, projektory, zegarki, spodnie, bluzy, buty, zabawki itp.
Część tematów juz jest, czyść czeka na założycieli. Nowe ciekawe zakupy np z tematu jaki już jest powinny być w nim prezentowane.
marx
Administrator

Pochwały: 191

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić