• Reklama

Zawieszenie konta ALIEXPRES. Miał ktoś taki przypadek?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zawieszenie konta ALIEXPRES. Miał ktoś taki przypadek?

Postprzez majki3 » 4 wrz 2014, o 11:16

Witam
Przez pare lat na aliexpress zakupiłem kolo 100 różnych drobiazgów. Zakupy były lepsze i gorsze. Czasem trzeba było otwierać spory w przypadku gdy zakupione przedmioty przychodziły uszkodzone lub nie zgadzały się z opisem. Na 100 Transakcji takich sporów było może kilka.
Nigdy full refund tylko jakiś tam częściowy zwrot kwoty 10-30% w ramach jakiejś ugody. Każdy założony z tych kilku sporów zawsze miałem wygrany ale po ostatnim który musiał być eskalowany ponieważ sprzedawca próbował mnie oszukać aliexpress zawiesił mi konto. dostałem maila z alibaby żeby wysłać im skan paszportu albo dowodu i wtedy rozważą jego odblokowanie. Czy ktoś miał taki przypadek?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam serdecznie
majki3

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Zawieszenie konta ALIEXPRES. Miał ktoś taki przypadek?

Postprzez existe » 4 wrz 2014, o 11:27

existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI