• Reklama

[aliexpress] Zatrzymanie podróbki, a zwrot pieniędzy.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Zatrzymanie podróbki, a zwrot pieniędzy.

Postprzez newyorker55 » 30 gru 2012, o 15:04

Witam.
Ciągle interesuje mnie sprowadzanie z AE podróbek, na razie ściągam sobie różne rzeczy "no_name", ale mam coraz większą chęć sprowadzenia butów z marką.
Powiedzcie mi, czy jak UC mi zarekwiruje towar, ja powiem, żeby odesłali z powrotem do Chin to jak jest z pieniędzmi?
a) Dostaje 100% zwrot z racji tego, że nie mam towaru?
b) Dostaje zwrot pieniędzy pomniejszony o koszt "odsyłki" towaru?
c) Nie dostaje nic?

Przerabiał już to ktoś z Was?

Pozdrawiam
newyorker55

Reklama

Postprzez east-import.pl » 30 gru 2012, o 15:35

C
No chyba że masz układy w Chinach

Nie odebranie towaru oznacza że tracisz wszystko Odmowa przyjęcia z Cła także to samo oznacza A jak skontrolują i przyjmiesz przesyłkę To płacisz kary za podróbki jakieś kilkadziesiąt tyś. + kwotę za zniszczenie przez UC

Więc wybór należy do ciebie
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez newyorker55 » 30 gru 2012, o 16:08

Hej @east-import.pl: a w przypadku C grozi mi jakaś odpowiedzialność karna?
newyorker55

Postprzez east-import.pl » 30 gru 2012, o 20:12

Nie . Wystarczy że się nie przyznasz do Przesyłki. Wytłumaczysz się tym ze może ktoś ci zrobił żart. Kasa Przepada Towar niszczą Ale zero Kar i spraw w sądzie
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI