• Reklama

Zatrzymanie paczki DHL Lieipzig

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zatrzymanie paczki DHL Lieipzig

Postprzez pytka321 » 16 sie 2015, o 00:31

Witam. potrzebuje szybkiej pomocy , zamówiłem z Ali Meizu MX5 DHL UK no TAX :) czyli wysyłka z Chin do UK i potem do Polski wszystko ładnie szło az tu nagle taki status : "Passed to retention , Shipment on hold " ktoś moze miał taki przypadek ? czemu zatrzymali mi paczke skoro szkła z UK z unii ? i co teraz mam zrobic zeby ją zwolnili nie gadam dobrze po angielsku bo bym zadzwonił hmm pliss helppppp
pytka321

Telefon:: inny

Reklama

Re: Zatrzymanie paczki DHL Lieipzig

Postprzez existe » 16 sie 2015, o 01:30

skoro z chin i skoro dhl to oczywiscie ze tax do zaplacenia
skad wniosek ze bez podatku ? az 2 powody jw zeby tax zaplacic
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez cieloszka68 » 16 sie 2015, o 07:51

pytka321 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Spokojnie, w poniedziałek pojawi się kolejny status.
Wtedy też dowiesz się, czy będzie zatrzymana w cle.
cieloszka68

Pochwały: 1

Postprzez pytka321 » 16 sie 2015, o 08:57

To nie tak , z chin sprzedawca ma wspólnika w UK wysyła to do niego i ten nadaje paczke do Polski zmienia sie nr przesyłki , sprzedawca zapewnia że nie ma takiej opcji żeby zapłacic podatek . w komentarzach każdy pisze że przychodzi bez Taxu :) może zwolnią co ? :) bo nie wiem czy pisac do nich jakiegoś meila ? ale raczej nie bo skoro paczka szła z UK to jest brak cła i vatu hmm
pytka321

Telefon:: inny

Postprzez cieloszka68 » 16 sie 2015, o 09:02

Jeszcze raz napiszę, spokojnie ;-)
Masz taki status, bo dopiero dzisiaj w nocy (poniedziałek nad ranem) wyślą paczkę
z Lipska do Warszawy.
cieloszka68

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI