• Reklama

Zastępstwo za Galaxy S III :)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zastępstwo za Galaxy S III :)

Postprzez rfilo » wtorek, 27 września 2016, 20:24

Cena (bez VAT): ok 1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,2 - 5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/32 wystarczy lub więcej
Dual/Single sim: obowiązkowo
Preferowane marki: xiaomi. Le eco...inne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): przyzwoity aparat i bateria, płynność użytkowania
Opis: Telefon będzie mi służył jako prywatny i służbowy w jednym, napewno mnóstwo maili, dzwonienia,SMS itp. , gry raczej rzadko aczkolwiek zdarzyło się pykać w asphalta :)
Do tego strzelam dużo fotek ale nie jestem wymagający w tym temacie, żeby nie wyglądały gorzej jak w moim starym Galaxy S3 :)
Z modeli które upatrzyłem to: RN3P , RN4 i ewentualnie mogę dołożyć coś do MI5(pytanie czy warto? bo może cos stanieje skoro wyszedł Mi5s :) ).
Xiaomi głównie ze względu na Rom i OTA bez zbędnego wgrywania itp. Z wyglądu podoba mi się bardziej Le eco :) X620 lub cool1(tylko tu czekam na jakąś opinie użytkowników, bo filmików na YT już się naoglądałem :D)

Za każda opinię i pomoc z góry dziękuję :)
rfilo

Reklama

Re: Zastępstwo za Galaxy S III :)

Postprzez Rafal1435 » wtorek, 27 września 2016, 21:31

Mi5 32/3 mosz za niecałe 1100
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?