• Reklama

Zamykany pokrowiec do Iocean X7S

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zamykany pokrowiec do Iocean X7S

Postprzez piryt » 16 maja 2014, o 17:21

Dziewczyna potrzebuję zamykanego etui do telefonu X7S. W związku z tym mam pytanie do osób, które coś takiego posiadają. Wybrałem trzy:

Oryginalny:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 28982.html

Ten wydaje mi się, że wygląda gorzej, ale jest bardziej praktyczny:

http://www.aliexpress.com/item/Luxury-L ... 20265.html

Podobnie jak w przypadku drugim:

http://www.aliexpress.com/item/Luxury-P ... 27107.html

Jak przedstawia się jakość tych produktów?
Jak wychodzi w praktyce korzystanie z takiej ochrony?
Jak wygląda mocowania w przypadku oryginalnego Casa? Na taśmę przylepną?
piryt

Reklama

Re: Zamykany pokrowiec do Iocean X7S

Postprzez ebola1972 » 16 maja 2014, o 17:24

Generalnie wszystko co otwiera sie na bok jest mało praktyczne.

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez existe » 16 maja 2014, o 18:32

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wlasnie sprzedalem swojego x7s, z pokrowcem nr 2 - uwazam ze byl bardzo praktyczny i do nastepnego telefonu zapewne bede chcial cos podobnego
posiadanie 3 kieszonek jest tym czym co szukalem
mozna postawic na stole - wowczas case jest stojakiem, a w czasie odbierania rozmowy trzeba sie przyzwyczaic jak do kazdego innego typu
ten nr 2 i 3 posiada szybkie zamykanie na magnes i ja sobie bardzo chalilem ten typ, uwazam ten typ case za znacznie praktyczniejszy od otwieranych w dol
:-P
:-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ebola1972 » 16 maja 2014, o 18:45

Najlepiej jak autor tematu bądź dziewczyna dla której ma być futerał przejdzie sie do jakiegoś komisu z telefonami i sam zdecyduje ktore rozwiazanie jest praktyczniejsze. Dla mnie najlepsza opcja to tempered glass na przód a na tył to co kto lubi: silicon, kolorowy plastik, przezroczysty Imak. Dla mnie otwieranie na bok podczas odbierania połączeń było uciążliwe. Chociaż muszę przyznać, źe kieszonki na dokument czy kartę to dobry pomysł. Natomiast kwestię czy noszenie wszystkiego z telefonem jest bezpieczne pozostawiam do osobistego osądu.

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI