• Reklama

Zamówienie od producenta

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zamówienie od producenta

Postprzez Virtum » 20 wrz 2013, o 14:18

Witam, zamierzam zamówić faea f2s elite od producenta, czy ktoś już od nich brał jakiś telefon? Nie robi wałków ta firma z wysyłką do Polski? Napisali mi, że wysyłają telefon jako gift , jednak może ktoś z Was miał jakieś problemy z tą firmą?
Virtum

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Zamówienie od producenta

Postprzez jochanek » 20 wrz 2013, o 16:38

z tego co mi wiadomo, już sporo osób zamawiało i jest wszystko ok. Myślę nawet że to jest pewniejsze od Aliexpress
jochanek

Pochwały: 1

Postprzez Virtum » 20 wrz 2013, o 17:15

Oks dzięki za odpowiedź i moje ostatnie pytanie, trafiłem już na kilka wypowiedzi, jedni mówią że w tym modelu aero odbiera na 900mhz a inni że nie, jak to jest z tym wkońcu?
Virtum

Postprzez raragnar » 20 wrz 2013, o 17:29

Na początku sam producent zapewniał o tym że odbiera wcdma 900MHz czyli aero działa, ale niedawno się wycofali z tego i teraz nie wymieniają tej częstotliwości jako obsługiwanej. Niezły hejt na nich teraz idzie za taką zagrywkę, możliwe że jeszcze nie wszyscy sprzedawcy zaktualizowali specyfikacje.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Virtum » 20 wrz 2013, o 18:00

To lipa bo napaliłem sie na ten telefon strasznie eh, w takim razie temat można zamknąć dzięki za odpowiedzi
Virtum

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI