• Reklama

Zamówienie na AliExpress .... POMOCY.... PILNE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez dominik17g » 22 wrz 2012, o 10:07

ciągle ten sam problem ... nie wiem dlaczego....
dominik17g

Reklama

Postprzez gajowy44 » 24 wrz 2012, o 13:12

Cześć mam to samo,czy jest jakiś inny sposób płatności za zakupy na aliexpress ? Może ktoś zna dobrze angielski i zgłosi sprawę w serwisie aliexpres bo w angielskim ja jestem cienki jak nalesnik (w szkole jeszcze pa ruski) pozdrawiam
gajowy44

Postprzez DD50 » 24 wrz 2012, o 13:57

Aliexxpres ma problem z platnosci przez moneybroker wystapuja jakies bledy. sprawe zglosilem, nawet odpowiedzieli i podziekowali za zgloszeni.

Z zaplacic mozesz tak jak mi podal "marxxx"
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
DD50

Postprzez gajowy44 » 24 wrz 2012, o 16:48

solution found, i too had the same problem, when you go to pay, and it gives you all options mastercard, visa, money bookers, other, click other there is a purple icon in other that works!! it is skrill!! i sie da
gajowy44

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI