• Reklama

Zamówenie grupowe

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zamówenie grupowe

Postprzez JacekPaszynski » 27 paź 2014, o 11:00

Witam, czytam forum od conajmniej roku, nie miałem wcześniej konta, teraz postanowiłem założyć konto, ponieważ mam proozycję na zamówienie grupowe. sklep : http://www.aliexpress.com/store/814490
Kupowałem kilkukrotnie od jednego sprzedawcy na aliexpress telefony, tablety, oraz kilka mniejszych zamówinień na elektronikêę typu otwarzacze mp3, mp4.
Jako iż jestem stałym klientem jednego sprzedawcy mam od niego trochę zniżek przy większych zamówieniach. W tym momencie mogę dostać zniżkę -23% na zamówienie ponad 1400$ lub za zaproszenie kilku osób które złożą zamówienie.
Proponuję w takim razie dwie opcje :
- Zniżka na każdy telefon z jego oferty -12% ( kupić u niego, podać jemu nr mojego polecenia i po kilku dniach wartość do zapłaty będzie mniejsza o 12%. Szczegóły na priv)
- Wpłata bezpośrednio do mnie na konto w Polsce, cena wtedy -23%.(wpłata w złotówkach)Konto posiadam w WBK. Dlatego taka zniżka bo kupione poza Aliexpress, więc sprzedawca nie płaci prowizji.
Wy macie telefon taniej o 12-23%. Ja mam teraz kilka % zysku + w przyszłości większe zniżki, czyli jak dla mnie jest to sprawiedliwe, ja jestem do przodu i wy.
preferuję wpłatę na moje konto, jednak przypuszczam, że bedziecie się bać wpłacić w ciemno komuć nieznanemu na konto, chociaż podaję wszytskie swoje dane.
Zawsze możemy się dogadać i np przed dostraczeniem towaru propnuję wpłatę częsci ceny 50% a drugie 50% po dostarczeniu towaru.
Zanim zamówienie będzie złożone muszę mięc conajmniej 5osób które coś zamówią. Mam już dwie, siebie i znajomego, brakuje minimum 3 ;)

- Jestem z Opola, jeżeli ktoś chce możemy się spotkać i osobiście przekazać pieniądze.
- Wartość pojedyńczego zamówienia w przypadku kliknięcia na aliexpres minimum 125$. Jeżeli kupno bez aliexpress, wtedy ja zamawiam w Waszym imieniu to bez limitu.
- Paczki bezpośrednio z Chin idą do Was(VAT płacicie sami w przypadku zatrzymania) Wysyłam fakturę od Chińczka na podstawie które się zapłaci.
- wysyłka Sg Post lub China Post.
- Wysyłka w ciągu 7dni od wpłaty, sprzedawca wysyła raz w tygodniu.
- Nr przesyłki podaję od razu po jego otrzymaniu.
- Na allegro będę sprzedawać w późniejszym czasie, jak bedę miał już zarestrowane konto jako firma, jednak ceny bedą tam wyższe zdecydowanie, oferta taka jak ta jest tylko tutaj.

Sklep sprzedawcy :

http://www.aliexpress.com/store/814490

W razie pytań pisać tu lub priv.
JacekPaszynski

Telefon:: Zopo

Reklama

Re: Zamówenie grupowe

Postprzez bolczan » 27 paź 2014, o 11:18

To z 23% to spore ryzyko :) Obcemu wpłacić kasę a nie ma się ani potwierdzenia zamówienia, ani niczego a później szukaj pieniędzy w polu :)
_
bolczan

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE V975

Postprzez Maltis » 27 paź 2014, o 11:44

Jak zrobisz przez allegro to pewnie dużo osób się skusi. Do tego czasu ja bym kasy nie włożył w taki interes. Tym bardziej,że jesteś na forum nieznany - 2 posty i dziś zarejestrowane konto??? kto ci powierzy pieniądze..

Pozdrawiam
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez szymi » 27 paź 2014, o 11:46

jeszcze ta ściema forum przeglądam od x lat ale mam pomysł jak wydymać paru frajerów to założyłem :D
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez ddr » 27 paź 2014, o 11:53

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Śmierdzi.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez JacekPaszynski » 27 paź 2014, o 12:22

Aha... A widzicie opcje kupienia bezposrednio przez aliexpress? Ale dobra widze nie ma sensu. Oczywiscie kazdy chce was oszukac, masakra co za podejscie.
ddr - i co Ci smierdzi ? Chcesz to zapraszam do opola i mozemy sie spotkac, ja z tym problemu nie widze zadnego.
JacekPaszynski

Telefon:: Zopo

Postprzez Dablju » 27 paź 2014, o 12:31

Jasne, że nie ma sensu. Masz 4 posty i dziś się zarejestrowałeś, czego oczekujesz? Że znajdziesz frajerów? Nie masz żadnego poważania wśród użytkowników, nikt cię nie zna. Wystaw przez allegro, może na początku nie zarobisz nic albo niewiele, ale ktoś się skusi. Na Ali przynajmniej jest gwarancja zwrotu kasy, jaką ty dajesz gwarancję?
Dablju
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Postprzez mrergie » 27 paź 2014, o 12:31

JacekPaszynski napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kiedy chodzi o pieniądze, to wszyscy stają się znacznie bardziej podejrzliwi i ostrożni niż zazwyczaj.

Twoja oferta pod pewnymi względami wygląda w miarę uczciwie, a pod pewnymi nie bardzo.
Forum może i używałeś, ale to że czytasz to bardzo mało. Gdybyś był normalnym użytkownikiem z jakimś stażem na forum i jakąś trochę większą ilością postów to byłbyś traktowany bardziej poważnie.

Jesteś zwykłym pośrednikiem, a pośrednicy to jak wiadomo, chcą wszystkich orżnąć na pieniądze :-D Już wielu biznesmwnów tutaj było, żaden nie okazał się godny polecenia i w pełni uczciwy, więc to też rzutuje na wszystkich innych podobnych tobie.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli w takim wypadku, cała transakcja odbywa się przez Aliexpress wraz z tymi wszystkimi systemami ochrony klienta? Skoro tak, to brzmi nieźle, dość sensownie i uczciwie. Z pozostałych metod jednak obawiałbym się skorzystać.
Ostatnio edytowano 27 paź 2014, o 12:33 przez mrergie, łącznie edytowano 1 raz
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez OldMarek » 27 paź 2014, o 12:32

Podaj linki ze swojego konta na Ali towarów, które kupiłeś u tego sprzedawcy. Chodzi mi o tzw. snapshot zakupionego produktu - zawsze jest to jakaś weryfikacja części Twojej "opowieści". Chodzi mi o tego rodzaju link - przykład mojego zakupu:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6199097835.html
OldMarek

Telefon:: Samsung

Postprzez ra-vau » 27 paź 2014, o 12:39

w dodatku spamujesz...
zamowienie-grupowe-t12867.html

Screenshot z twojego konta, ... pokaz ile to towaru zamowiles od tego sprzedawcy, wystarczy zakladka orders. :-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez arcadioush » 27 paź 2014, o 13:00

I to pewnie będzie na tyle jeśli chodzi o super miedzykontynentynentalne hiper tanie zakupy grupowe. Skąd się biorą tacy ludzie...

Wysłane z Mi3W by Tapatalk Pro.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Postprzez jurekg » 27 paź 2014, o 13:18

No, panowie, nie daliście się mu rozwinąć ;)
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 11

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?