• Reklama

Zamówenie grupowe

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Zamówenie grupowe

Postprzez Maltis » 27 paź 2014, o 14:33

Niech się rozwija. Widać że wynegocjował fajne warunki i ja, jak i wiele osób, przypuszczam że bym się skusił na jego ofertę. Tyle, że tutaj chodzi o zabezpieczenia i gwarancje - jeżeli takowe będą możemy robić deale.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Reklama

Postprzez drago68 » 27 paź 2014, o 14:39

Przepatrzyłem cały feedback u tego sprzedawcy co podał link i nie znalazłem żadnych..... jego inicjałów......?
Całe 109 stron feedback.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez INTseed » 27 paź 2014, o 14:57

Konkurencja się wypowiada ;)
Też jakoś nie wierze że to prawda.

Wysłane z mojego H60-L02
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez hellhammer » 27 paź 2014, o 15:12

Ech. Dajcie chłopakowi luz i spokój, Chciał całkiem legalnie was oszwabić :D W zadnym zamówieniu nie ma inicjałow autora, chyba ze to też wałek, może akurat od niego kupował ale na forum naszym zmienił imie i nazwisko :D. feedback sprzedawcy nawet ok .
Wałek na kilometr :D
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Odp: Zamówenie grupowe

Postprzez dytruff » 27 paź 2014, o 15:24

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przecież pisał, że kupuje poza aliexpress i dlatego cena niższa o 25%. Osobiście też byłbym ostrożny.

Wysyłane z mojego ZTE V975 za pomocą Tapatalk 2
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez JacekPaszynski » 27 paź 2014, o 16:45

Widze sami super znawcy tutaj. jak tylko ktos chce cos zaoferowac to odrazu chce was oszukac, tak jak czytalem wczesniej to forum to uwarzalem ze jednak sa tu normalni ludzie a tu taka niespodzianka, napisalem jeden post opisujacy z grubsza o co chodzi i juz 2 strony wysmiewajace, obrazajace i wyzywajace od oszustwa.
A wystraczy normalnie przeczytac pierwszy post w ktorym napisalem ze jest mozliwosc dla osob ktore sie boja zamowienie PRZEZ ALIEXPRESS U TEGO SPRZEDAWCY(DLA DEBILI I CIEZKO ROZUMIACYCH : MACIE OCHRONE ALIEXPRESS, GWARANCJE ZWROTU ITP) ZWYKLY ZAKUP NA ALIEXPRESS JAK KAZDY INNY. Tylko w polu wiadomosc dla sprzedajacego podawaloby sie kod polecajacy i sprzedawca recznie obnizylby kwote do zaplaty o 13%. Potem normalnie placicie karta przez aliexpress. Ale zamiast czytac ze zrozumieniem lepiej odrazu kogos opierdolic, wyzwac od debila i oszusta.

Rozumiem ze ciezko zaufac komus nowemu i sie nie dziwie, jednak myslalem ze moze ktos sie znajdzie co bedzie chcial sie spotkac osobiscie lub jednak zaufa na odleglosc. Ale nie to nie.

Teraz juz nie mam ochoty nikomu nic oferowac, poczekam miesieac jak bede mial pieniadze i sam zrobie zamowienie za 1500$ i potem mam nadzieje ze ktorys z was kupi odemnie na allegro ale juz za duzo wyzsza kwote, bo bardzo duzo osob chetnych na allegro sie znajdze. Tutaj na probe chcialem cos zrobic bo bardzo duzo mi pomoglo czytanie tego forum, ale jak wszyscy macie takie podejscie to bardzo dziekuje.

Nie bede sprzedawal na swoim prywatnym allegro bo wystarczy mi juz problemow ze sprzedawaniem bez paragonow. Otwieram firme ktora bedzie legalnie sprzedawac na allegro.

Takze jak dla mnie juz koniec tematu. Nie chcecie miec taniej to nie, Wasz wybor. Moglibyscie tylko najpierw popytac o szczegoly a potem oceniac.
JacekPaszynski

Telefon:: Zopo

Postprzez bolczan » 27 paź 2014, o 17:41

JacekPaszynski napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Typie ogarnij się. Każdemu chodzi o to:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co do firmy to proszę bardzo - otwieraj. Nie zapomnij dać linka do super telefonów z mega promocji. Ale pewnie będzie jak 95% sprzedawców chińskiego towaru z Chin - zapłać mi 100 zł za to, że w twoim imieniu kupię na aliexpress telefon ale VAT to już twoja brocha.
_
bolczan

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE V975

Postprzez rk.rk » 27 paź 2014, o 17:44

Coś słabo wieże w 13% rabatu , też zdaża mi się kupić pare sztuk u jednego i jak dostane 5% to jest lux. ;-)
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez ddr » 27 paź 2014, o 18:10

A spadaj Pan. Nawet jakbyś był wiarygodny to nie miał bym najmniejszej ochoty prowadzić z tobą interesów. Piszesz z błędami i zachowujesz jak gimnazjalista. Wątpliwa też jest kwestia gwarancji bo nie ma dowodów zakupu, mało który chinol daje paragon czy fakturę.
Temat faktycznie zakończony.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?