• Reklama

Zakupy na TaoBao.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy na TaoBao.com

Postprzez marx » 26 lip 2016, o 16:04

Często przewija się pytanie Jak robić zakupy na TaoBao.com bez pośredników.
Może pomocna będzie wskazówka znaleziona na innym portalu.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeszcze przydatny temat: platnosc-za-towary-na-taobao-via-visa-mastercard-t17415.html
marx
Administrator

Pochwały: 218

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez misteq » 13 lis 2016, o 11:13

Witam Czy zamawiał ktoś jakieś paczki z taobao??? muszę zamówić płytę główną 32gb do letv x600 na aliexpres są po 65$, a na taobao 27$+koszt wysyłki tylko nie wiem czy wysyłają do Polski
https://world.taobao.com/item/540308457 ... 8.5.Q9CIQ0
misteq

Postprzez fake4r » 13 lis 2016, o 11:24

Z tego co wiem to nie wysyłają. Właśnie dla zagranicznych klientów jest zrobione aliexpress.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez deco » 13 lis 2016, o 11:44

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie do końca. Kupić możesz przez pośrednika (agenta), który pobiera jakąś tam prowizję.
deco

Postprzez bumbum » 13 lis 2016, o 11:58

misteq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na 100% nie wysyłają. Kolega często bywa w chinach w delegacji i zawsze zamawiamy Taobao jakieś rzeczy na adres znajomego chińczyka i jak on leci tam to odbiera.

deco napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie do końca. Kupić możesz przez pośrednika (agenta), który pobiera jakąś tam prowizję.

I tutaj też prawda. Kiedyś Tak zamówiłem zestaw płyt audiofilskich od sprzedawcy z aliexpress który sprzedawał płyty cd. Podałem mu link w taobao i takie mi załatwił.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI