• Reklama

Zakupy na FastCardTech.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy na FastCardTech.com

Postprzez muf18 » 12 wrz 2013, o 00:12

Mam swój upatrzony telefon[hide]Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj![/hide]
Głównie mnie skusił niską ceną i dobrymi parametrami (szczególnie 2GB ramu, które wydają się prawdziwe), oprócz tego MTK6589, 960x540, 4,7 cala ekran i wymiary podobne do SGS 4 (zawsze wiem jaka to wielkość).
I teraz czy warto tam kupować? Naczytałem się bardzo wiele negatywnych opinii (1.33/5 w skali resselerów na jednej ze stron). Czy naprawdę ta strona jest "fak'iem" i żadnych telefonów nie mają ? Coś takiego jak polska kurtmedia tylko w jeszcze gorszym stylu ? Myślałem, że ten sklep będzie lepszy od jakiś sprzedawców na alie do tego mieli taniej (myślałem, że to jakiś większy dystrubutor lub hurtownia) dopóki sobie nie uzmysłowiłem, że tak naprawdę nie mają oni żadnej kontroli.
Może ktoś mi pomóc ? Z góry dzięki.
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Re: Zakupy na FastCardTech.com

Postprzez muf18 » 23 wrz 2013, o 12:54

Co myślicie o tym ? HDC często przekręca z tego co widzę, swoje produkty i podaję nie prawdę, a fct ma to gdzieś chyba.
Edit: Dobra już wiem, że oszukiwali na tej samej stronie jest obrazek z ich prawdziwym antutu - 8mpx kamera i 1gb ramu.
Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, o 12:58 przez muf18, łącznie edytowano 1 raz
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Postprzez bartazzz » 23 wrz 2013, o 12:57

fct napisze Ci pamatery jakie bedziesz chcial :D
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez muf18 » 23 wrz 2013, o 13:00

Ok, już wiem. To nie jest sklep to jest jakiś śmiech ;).
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI