• Reklama

Zakupy na ebay.de

Rozmowy na wszystkie tematy

Zakupy na ebay.de

Postprzez mr_andre » 16 kwi 2015, o 21:07

Witajcie

Licytowałem na niemieckim ebay.de pewną rzecz, w trakcie licytacji zrezygnowałem z zakupu dając wcześniej najwyższą ofertę (wiem zachowałem się jak małolat). Okazało się że nik do końca licytacji mnie nie przebił, czyli wygrałem ją. Po zakończonej licytacji napisałem do sprzedawcy, że dopiero zauważyłem że zaznaczył w aukcji wysyłkę tylko do niemiec, więc rezygnuję z zakupu i przepraszam za kłopot. Na drugi dzień otrzymałem z ebay informację o wycenie wysyłki do polski plus koszt przedmiotu. pod wieczór otrzymałem informację o aktualizacji zamówienia, w której jest napisane cytuję

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy mam rozumieć że sprzedawca wysłał mi przedmiot bez zapłaty? Czy też wyśle paczkę w ciągu 3 dni? Czyli mam czas na napisanie mu że rezygnuję z aukcji? Czy w takim razie mogę nie przyjąć paczki od kuriera? Czytałem wcześniej w regulaminie ebay, że po kilku akcjach takich jak tu czyni braku zapłaty za wylicytowany towar zablokują konto, więc spoko jeżeli tylko tyle.
mr_andre
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 14:32
Lokalizacja: Z Domu

Reklama

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama