• Reklama

Zakupy na Aliexpress przez uzytkownika

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy na Aliexpress przez uzytkownika

Postprzez Czarny258 » 6 sie 2014, o 20:46

Siema ! Otóż niedawno trafiłem na to forum i od razu naszła mnie chęć zakupu na Aliexpress. Chciałbym zakupić kilka paneli na telefon badź okularów czy ktoś z was mógłby zakupić mi trochę towaru i wysłać na mój adres a ja prześlę gotówkę na jego konto w banku ? Powiedzcie mi czu opłaca się kupić tam jakies rzeczy i sprzedać na polskim allegro z zyskiem ? Czy wogóle to się opłaca ? Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wyrozumiałe komentarze...
Czarny258

Telefon:: xperia z

Reklama

Re: Zakupy na Aliexpress przez uzytkownika

Postprzez TwojPsycholog » 6 sie 2014, o 20:58

Ja oferuję takie usługi , pisz na gadu 10816556
Pośrednicze w zamawianiu telefonów z Chin ! Najniższe prowizje ! http://telchina.pl/kupno-telefonu-na-twoj-adres-t10812.html
TwojPsycholog

Pochwały: 9
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Postprzez marx » 6 sie 2014, o 22:21

Nie za bardzo sie opłaca, na telefonach zarobisz tylko 30-40%, na szmatach 40-80% i na drobnicy do 300%
Jest sto lepszych sposobów na zarobek.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Gravis » 6 sie 2014, o 22:24

Yhy nielegalnie zapewne tak, ale juz jak chcialbys zalozyc dzialalnosc itd... to nie jestem taki pewien. A predzej czy pozniej skarbowy zapuka ;)
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez Jacuss » 7 sie 2014, o 12:25

Policz sobie cło i VAT, prowizje Allegro, obadaj konkurencje a potem będziesz miał dokładny obraz opłacalności inwestycji :) Dodam, że z mniej niż 1000 zł nie warto zaczynać (jeśli chodzi o odzież)
Jacuss
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: ASUS Zenfone 5 2/16

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI