• Reklama

Zakupy na alieexpress, a płatność kartą - QIWI WALLET

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy na alieexpress, a płatność kartą - QIWI WALLET

Postprzez Ślimak » 18 cze 2013, o 21:04

Witam,

Chciałbym kupić coś na alieexpress, problem polega na tym, że obecne płatności to: karta maestro, visa i mastercard oraz QIWI Wallet. Mam konto w banku, a także kartę płatniczą, ale nie jest to karta kredytowa czy debetowa. Wpisuje dane z mojej karty na alieexpress, no i dupa. Wyskakuje błąd.

Bardzo mi zależy na tym zakupie. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Dodam, że raczej nie dostaję karty kredytowej/debetowej, bo jestem studentem i jako tako nie posiadam stałego miejsca pracy. Może dałoby się płacić jakoś przez QIWI Wallet? Tylko nie bardzo wiem jak. Czytałem, że trzeba mieć Skype'a i go ściągnąłe, założyłem konto, ale co dalej?

Możecie mi jakoś pomóc? Z góry dziękuję!

btw.

W tym temacie - http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexp ... cChc0Awe70 - Marxxx pisze coś o MBanku:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pisałem do tych dziwnych ludzi. Z 20 mejli wymieniłem i najczęściej pisali mi o zaletach kart, ale nie potrafili odpowiedzieć wprost czy się da. OStatnio tylko napisali, że bez zatrudnienia nie dostanę karty kredytowej. Bardzo odkrywcza sugestia :D. No to jak? Chce coś kupić własnymi środkami, przemianować na dolary i zapłacić, da się czy nie?

POMOCY!!

btw2. O Co chodzi z tymi wirtualnymi kartami?
Ślimak

Reklama

Postprzez marx » 18 cze 2013, o 22:39

nie potrzebujesz żadnych dochodów, zakładasz darmowe konto w mBanku i mozesz zapłacic ze zwykłej debetówki którą dodają do konta, z tym że przelicznik mniej korzystny niż przy wirtualnej rozliczanej w dolarach.
Wirtualną jest bezpieczniej płacąc w Azji, nie jest powiązana z kontem głównym.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Ślimak » 25 cze 2013, o 12:02

A to bez dochodów nie mogę mieć tej karty? Załozyłem konto w mbanku i zaplacilem przelewem normalnymz wpisaniem danych z mojego konta internetowego. Wie ktoś co dalej? Bo nie dostałem od nich żadnego mejla a 21 kwotę zaksięgowali, a to cała złotówka, pisałem do nich mejla, ale nie mogą udzielić info. Wie ktoś co zrobić?

A tej karyt za 25 zeta nie mogę mieć bez dochodów?
Ślimak

Postprzez sh9 » 25 cze 2013, o 12:22

Załóż sobie w jakimś banku konto walutowe rozliczne w dolarach, zamów do niej kartę VISA, kupuj dolary wkantorze online, wpłacaj na konto i płać bez prowizji najtaniej, taniej już sie nie da. ;-)
Ostatnio edytowano 25 cze 2013, o 22:09 przez sh9, łącznie edytowano 1 raz
sh9

Postprzez czamarek4 » 25 cze 2013, o 12:59

a dlaczego byś miał nie dostać karty?
dostaniesz.
przelewy sa drogie, masz za dużo kasy że tak nią szastasz?
czamarek4

Pochwały: 2

Postprzez Ślimak » 25 cze 2013, o 13:48

Tak chcę zrobić, ale kiedy oni mi to konto aktywują? Bo nic nie napisali i nie wiem...
Ślimak

Postprzez dedman » 25 cze 2013, o 16:42

konto jest za free i nie ma jako takiego wpływu czy zarabiasz czy nie , opłata za kartę/debety kredyty itp/ jest jak wybierasz w bankomatach lub 5PLN na miesiąc i wybierasz gdzie się da/- możesz się nią rozliczać w PLN $ i ojro :) ALE wole e kartę gdyż zasilam ją tylko środkami które mam wydać i tylko wtedy gdy kupuję nic mi nie zabiorą jak nic nie mam na subkoncie ekarty
konto masz aktywne po podpisaniu umowy a karte po aktywacji sms lub mlinia.
Najszybciej robisz tak idziesz do konsultanta np tesco mbanku podpisujesz papiery, czekasz na kuriera przywiezie ci aktywacje i kompletne papiery . Po aktywacji wpłacasz 1 PLN . WYbierasz aktywację e karty
czekasz TYDZIEN :( aż przyjdzie /pobieraja 25PLN ale jak założysz teraz dostajesz 60PLN/ aktywujesz kartę i VIOLA e karta jest prostsza i szybsze przewalutowanie w mbanku wg stawki np$ na dany dzień Jako karta VISA płacisz wszędzie
dedman

Postprzez Mafisq » 25 cze 2013, o 17:29

ja nie dostałem żadnej kasy a aktywowałem :(( przed chwilą

[ Dodano: 2013-06-25, 16:32 ]
to teraz pozostaje mi kupić dolary tu internetowy kantor i przelać na tą kartę?
Ostatnio edytowano 25 cze 2013, o 22:07 przez Mafisq, łącznie edytowano 1 raz
Mafisq

Postprzez Ślimak » 25 cze 2013, o 19:00

Wpłaciłem im tę kasę. Zatwierdziło i konta dalej nie mam. O co chodzi?
Ślimak

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI