• Reklama

Zakupy kuponów na 2 grudnia - Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakupy kuponów na 2 grudnia - Aliexpress

Postprzez analog » 1 gru 2013, o 17:55

Witam,

udało mi się dzisiaj zakupić kupon warty 30$ w promocji za 15$. Wszyscy pewnie na forum o tej promocji słyszeli, więc nie będę jej opisywał. Kupony te można wykorzystać tylko 2 grudnia. Zastanawiam się jak za nie zapłacić. Płacąc kartą VISA zawsze muszę czekać kilka dni na weryfikację płatności.

Polecacie jakiś inny sposób żeby zapłacić za owe promocyjny kupon? Czy może nie czekają na weryfikację płatności i od razu po wykonaniu transakcji wysyłają kod?
analog

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Zakupy kuponów na 2 grudnia - Aliexpress

Postprzez Gravis » 1 gru 2013, o 17:59

Czekają, sam zakupiłem kartą Master. Jednak jak dobrze przeczytałem w regulaminie - nie wykorzystane kupony 2grudnia będzie można zwrócić.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez analog » 1 gru 2013, o 18:06

Też wyczytałem o możliwości zwrotu, tylko skoro i tak nie zdążyliby zweryfikować płatności to wolę sobie odpuścić. Swoją drogą niezły chwyt. Wszyscy się rzucili, a ciekawe ilu osobom faktycznie uda się te kupony wykorzystać.
analog

Telefon:: Lenovo

Postprzez Gravis » 1 gru 2013, o 19:30

Ja zamówiłem z czystej ciekawości jeden. Mam inne kupony z gier które zamierzam użyć. Ten prawdopodobnie zwrócę.

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalka
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez kris_kjk » 1 gru 2013, o 22:50

Dla mnie ta promocja to niezła "szopka" ceny idą w górę dosłownie w oczach. Wyszukiwarka na Aliexpress znajduje np. V987 i pokazuje ceny, a wchodząc na stronę przedmiotu już cena o kilka $ większa. Niektóre ceny tak idą w górę, ze nawet 15% obniżki 2 grudnia nie zrekompensuje tego. Trzeba by się nieźle naszukać, aby z kuponem było taniej niż np. tydzień temu. Na dodatek te sztuki w promocyjnych cenach są np. bez dodatków, kart pamięci, etui itp.
kris_kjk

Pochwały: 3

Postprzez bumbum » 2 gru 2013, o 14:47

No ja poczyniłem troche zakupów za uzbierane kupony. Zegarek,słuchawki, pilot do media center, buty i jeszcze planuje kupić DAC s.m.s.l-a, ale kurde z kasą juz cienko. Brakuje mi kuponu 5usd bo DAC kosztuje 65usd, co prawda mam kupony 3usd i 2 usd ale łączyc ich nie idzie.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI