• Reklama

[aliexpress] Zakupiony produkt a rzekomo zaniżona cena przez

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Zakupiony produkt a rzekomo zaniżona cena przez

Postprzez mati24 » 22 maja 2013, o 21:15

Witam. Zakupiłem dzisiaj jeden produkt na ali po czym natychmiast dostałem wiadomość od chińczyka o treści czy mój adres do wysyłki jest poprawny bo będą przygotowywać paczkę. Odpisałem tak, jest poprawny gdzie w następnej kolejności odpisał iż podana cena jest błędem, jest zaniżona. Czy mogę iść w uparte i musi w tej cenie wysłać towar w jakiej zakupiłem ? Dodam że płatność jeszcze nie została wykonana.
mati24

Reklama

Postprzez kojot » 22 maja 2013, o 21:30

przygotowuje przesyłkę przed płatnością? Podaj sklep, zaniżona cena? Daj link do produktu
Przed płatnością, a po zakupie sprzedawca może zmienić cene do zapłacenia - jak zaniżona była to może cene zmienić - ja tak miałem gdy poprosiłem o SG, zmienili mi cene i opłaciłem zamówienie
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez mati24 » 22 maja 2013, o 21:34

kojot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie:[hide] klik
[/hide]
Wcześniej jak dokonałem zakupu to było 7.39$ za 12 sztuk, teraz już zmienił 7.39$ za jedną sztukę.

[ Dodano: 2013-05-23, 19:30 ]
A więc ponawiam - czy da się to zgłosić do ali i sprzedający zostanie zmuszony do wysyłki przedmiotu po zaniżonej cenie czy nic w tym wypadku się nie zrobi ?
Ostatnio edytowano 22 maja 2013, o 23:17 przez mati24, łącznie edytowano 1 raz
mati24

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI