• Reklama

zakup Xiaomi i co dalej?

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

zakup Xiaomi i co dalej?

Postprzez ppeettrryykk » 12 lut 2016, o 06:55

Mam zamiar kupic xiaomi na aliexpress, model jeszcze niesprecyzowany najbardziej jestem za redmi 3 ale cos nie moge go znalezc w wersji bez note, ktora jest dla mnie za duza, moze wiec wezme redmi 2 lub mi4. Gdy juz mialem dokonywac zakupu natknalem sie na informacje ze nie jest to tak proste ze kupujesz telefon i przy pierwszym uruchomieniu wybierasz jezyk i tyle. Stad tez moje pytanie co po zakupie takiego telefonu trzeba zrobic? Wyrzucic cale oprogramowanie i wgrac nowe? Jak tak to jakie? Czy jest gdzies jakis opis krok po kroku jak sie z tym uporac? I na co zwracac uwage przy zakupie telefonu aby pozniej takie modyfikacje byly mozliwe i zeby bezproblemowo dzialal w polsce (i nie tylko bo czesto przebywam za granica)? Podobno aktulizacje pozniej takze same sie nie robia i trzeba je robic recznie? Pewnie moje pytania moga sie wydawac niektorym banale ale nigdy nie mialem stycznosci z telefonami z chin.
ppeettrryykk

Reklama

Re: zakup Xiaomi i co dalej?

Postprzez fake4r » 12 lut 2016, o 07:50

Idź poczytaj dogłębnie na miuipolska, tam się wszystkiego dowiesz.
fake4r
VIP

Pochwały: 194

Postprzez bartazzz » 12 lut 2016, o 11:46

im nowszy model tym instalacja trudniejsza. Do redmi 3 nie ma jeszcze miuipolska.
dla starszych modeli instalacja nie jest specjalnie skomplikowana
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 86

Postprzez Flyagaric » 12 lut 2016, o 16:23

Generalnie, to oprogramowanie wrzucane przez sprzedawców jest zwykle mocno grzebane - zalecane ograniczone zaufanie. Powinno się po dostawie wrzucać oryginalnego stocka, albo, jesli np. checmy PL, którego w stocku brak, to jakiś soft z zaufanego źródła (np.miuipolska).

Pownieneś jeszcze rozpatrzyć Xiaomi Mi4c/Mi4c Prime.
Redmi 3 nie jest jeszcze niestety dobrym telefonem na polski rynek.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 54

Powrót do Xiaomi